BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


2021-02-13 įvykių suvestinė

LR BK 135 straipsnis SUNKUS SVEIKATOS SUTRIKDYMAS

Vasario 13 d. 6.50 val. į Šiaulių ligoninę kreipėsi ir dėl durtinės žaizdos krūtinės srityje paguldytas vyras, gim. 1998 m. Aiškinantis įvykio aplinkybes nustatyta, kad vasario 12 d. apie 18.00 val. Šiaulių r., Bubių k., bute, išgertuvių metu, vyrą peiliu sužalojo moteris, gim. 1998 m. Įtariamoji sulaikyta ir uždaryta į areštinę.

LR BK 178 straipsnis VAGYSTĖ

Vasario 8 d. Radviliškyje, Daujočių g., iš namo kiemo ir ūkinio pastato pavogta: metalinės kopėčios, dujinė viryklė „Beko“, dviratis, įvairūs žemės ūkio padargai, penki aliumininiai bidonai, 100 kilogramų metalo laužo. Pareiškimas gautas vasario 13 d. Turtinė žala - 640 eurų. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas vyras, gim. 1997 m., sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

LR BK 178 straipsnis VAGYSTĖ

Vasario 13 d. apie 18.30 val. Šiauliuose, Tilžės g., iš vaistinės, nenustatytas asmuo pavogė įvairių prekių už 223,67 eurų.

LR BK 259 straipsnis NETEISĖTAS DISPONAVIMAS NARKOTINĖMIS AR PSICHOTROPINĖMIS MEDŽIAGOMIS BE TIKSLO JAS PLATINTI

Vasario 13 d. 17.50 val. Šiauliuose, Dainų g., BOLT pavėžėju dirbantis vyras, namo kieme, apžiūrėdamas savo automobilį, ant galinės sėdynės rado folijos paketą su tabletėmis, galimai narkotinėmis medžiagomis.

LR BK 187 straipsnis TURTO SUNAIKINIMAS AR SUGADINIMAS

Vasario 13 d. apie 22.30 val. Joniškio r., Skaistgiryje, sudegė automobilis „VW Golf“(pagamintas 1991 m.). Įtariamas padegimas. Turtinė žala nustatinėjama.

LR BK 243 straipsnis VENGIMAS ATLIKTI SU LAISVĖS ATĖMIMU NESUSIJUSIAS BAUSMES ARBA BAUDŽIAMOJO POVEIKIO PRIEMONES

Vasario 13 d. 14.26 val. Radviliškio r., kelyje Jonava - Kėdainiai – Šeduva. vyras, gim. 1998 m., vairavo automobilį „ALFA ROMEO“, neturėdamas teisės jo vairuoti. Taip pat vyras vengė vykdyti teismo paskirtą baudžiamojo poveikio priemonę, t. y. 2018 m. lapkričio mėn., būdamas Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriuje pasirašytinai supažindintas su baudžiamojo poveikio priemonės atlikimo tvarka ir sąlygomis bei įspėtas dėl galimų teisinių pasekmių už vengimą atlikti baudžiamojo poveikio priemonę, vėl vairavo automobilį neturėdamas teisės jo vairuoti ir nevykdė 2018 m. spalio mėn. Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmų baudžiamuoju įsakymu paskirtos baudžiamojo poveikio priemonės, kuria jam uždrausta naudotis specialiąja teise, t. y. teisė vairuoti kelių transporto priemones trejiems metams.

LR BK 281-straipsnis. TRANSPORTO PRIEMONIŲ VAIRAVIMAS, KAI VAIRUOJA NEBLAIVUS ASMUO

Vasario 13 d. 22.40 val. Pakruojo r., Degučių k., neblaivus (1,59 prom.) vyras, gim. 1996 m., vairavo automobilį FORD FOCUS. Stabdant automobilį, vyras nesustojo ir padidinęs greitį bandė pabėgti, tačiau buvo sulaikytas. Asmens apžiūros metu pas vyrą kelnių kišenėje rastas prietaisas marihuanai smulkinti ir folijos paketėlis su žalios spalvos augalinės kilmės narkotine medžiaga - marihuana. Vyras sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2021-02-15