BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Saugaus eismo klasė ir policijos muziejus

Policijos ir visuomenės informacinis kabinetas - muziejus

Muziejus įkurtas 1996 metais. Jame galite susipažinti su Lietuvos ir Šiaulių policijos atsiradimo (įkūrimo) istorija, apžiūrėti pareigūno uniformas, pasimatuoti neperšaunamą liemenę ar palaikyti skydą, „pasimatuoti“ antrankius arba patiems pasidaryti piršto antspaudą.

Ekskursijos vedamos nemokamai, iš anksto susitarus dėl atvykimo.

ADRESAS:
Aušros alėja 19, kab. 252 (antras aukštas), Šiauliai.
(Įėjimas pro Migracijos skyrių, iš Dvaro gatvės pusės)


KONTAKTAI:
tel.: (8~41) 397 510, mob.: 8~698 85 199   el. paštas [email protected]

 

 

Saugaus eismo klasė

Saugaus eismo klasėje priimamos įvairaus amžiaus grupės - nuo darželinukų iki senjorų. Užsiėmimų metu dalyviai supažindinami su pagrindiniais Kelių eismo taisyklių reikalavimais, pareigūnai pademonstruoja eismo saugumo užtikrinimo priemones, pataria, kaip saugiai pereiti gatvę reguliuojamoje, nereguliuojamoje pėsčiųjų perėjoje ar užmiesčio kelyje. Taip pat primenamos šviesą atspindinčios liemenės, atšvaito dėvėjimo taisyklės, dviratininkai supažindinami su techniniais reikalavimais eisme dalyvaujančiam dviračiui.

ADRESAS
Purienų g. 48, 223 kab. (antras aukštas), Šiauliai.

KONTAKTAI
tel. (8 41) 397 895 arba tel. (8 41) 397 633 el. p. kristina.strelcoviene@policija.lt arba [email protected].

Paskutinė atnaujinimo data: 2019-12-10