BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
Rudens tamsa  vairuotojus įpareigoja būti atidesnius,  o ypač geležinkelio pervažose
2021 10 14
Rudens tamsa vairuotojus įpareigoja būti atidesnius, o ypač geležinkelio pervažose

Spalio 13-osios vakaras Joniškio rajone, ties Kirnaičių kaimu esančioje geležinkelio pervažoje, vos nesibaigė tragedija, čia susidūrė dvi nelygiavertės transporto priemonės – lokomotyvas ir lengvasis automobilis. Incidentas galėjo baigtis baisia nelaime. Tačiau, laimei, apsieita be tragiškų pasekmių.

Skaudi patirtis tamsiame kelyje: automobilio ratą keitusiam vyrui  kitas automobilis pervažiavo kojas
2021 10 14
Skaudi patirtis tamsiame kelyje: automobilio ratą keitusiam vyrui kitas automobilis pervažiavo kojas

Ankstyvą pirmadienio rytą policiją pasiekė pranešimas, kad Pakruojo rajone pravažiuojantis automobilis kliudė žmogų. Į įvykio vietą atskubėjus pareigūnams paaiškėjo, kad sužalotas 52 metų vyriškis. Jo, keičiančio žmonos automobilio ratą, nepastebėjo pro šalį važiavęs „BMW“ automobilio vairuotojas.

Gediminas Morkūnas
2021 10 13
Pavojų keliančio vairuotojo eliminavimas iš eismo – pareigūno misija tiek darbo, tiek ir nedarbo metu

Gatvėje pamatytas vaizdelis Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės vyriausiąjį patrulį Gediminą Morkūną privertė nutraukti po tarnybos savo namo kieme dirbtus ūkio darbus ir imtis profesinės pareigos – sulaikyti aplinkiniams grėsmę keliantį vairuotoją.

Motociklininkas1.jpg
2021 10 06
Kai gyvenimo tiesų neišgirstama, pripažinti jas priverčia realybės pamokos

Kad kelių eismo taisyklės sugalvotos ne šiaip sau, o žmonių saugumui, kad jas reikia ne tik žinoti, bet ir mokėti taikyti realybėje, kad mopedu į gatvę galima išvažiuoti tik sulaukus 15 metų ir išlaikius teorijos egzaminą – tokių gyvenimo tiesų trylikametis Šiaulių rajono, Dainų kaimo, gyventojas pripažinti nenorėjo.

Violetos Ramanauskienės  nuotrauka
2021 10 01
Sveikinu su profesine švente, Policijos diena

Išlikim stiprūs, vieningi, orūs, kaupkime patirtį ir ja dalinkimės, kasdien atraskime tai, kas šildo sielą bei džiugina širdį, semkimės stiprybės mylimų artimųjų rate ir visada likime ištikimi priesaikai „Ginti. Saugoti. Padėti.“  

B.Gabalytė ir V.Andrišiūnas
2021 10 01
Policijos pareigūnai antram gyvenimui prikėlė netinkamą sprendimą pasirinkusį vyrą (video)

Ši istorija – tai dar vienas pavyzdys, iliustruojantis policijos pareigūno - kaip angelo sargo, vardą. Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnų operatyvumas išgelbėjo 43 metų Pakruojo rajono gyventoją, kuris, būdamas neblaivus, priėmė impulsyvų sprendimą pakelti prieš save ranką.

Šiauliuose - įspūdinga policijos ir visuomenės šventė
2021 09 28
Šiauliuose - įspūdinga policijos ir visuomenės šventė

Savaitgalį Šiauliuose surengta tradicinė policijos ir visuomenės šventė, kurios šūkis – Pažink policiją iš arčiau.

Vyresniajam komisarui – Šiaulių mero padėka
2021 09 24
Vyresniajam komisarui – Šiaulių mero padėka

Pasitinkant Angelų sargų dieną, šeštadienį Šiaulių centriniame parke bus surengta Policijos ir visuomenės šventė. Jos dalyvius pasveikins Šiaulių miesto meras Artūras Visockas. Vienam mūsų miesto pareigūnui bus įteikta ir mero padėka.

Rengėsi švęsti  jubiliejų, kuris buvo prieš keletą metų
2021 09 24
Rengėsi švęsti jubiliejų, kuris buvo prieš keletą metų

155 buteliai, įtariama, alkoholio surogato. Tiek Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai rado 54 metų šiauliečio garaže. Jam yra pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholiu bei jų skiediniais.

Š. Mažeikos nuotrauka
2021 09 20
Pareigūnų akcija „Padėkime brangią klaidą padariusiai pardavėjai“ pavyko

Penktadienį Šiaulių apskrities policija per žiniasklaidą kreipėsi į visuomenę, kviesdama padėti viename Šiaulių prekybos centre dirbančiai pardavėjai, kuri atsidūrė keblioje situacijoje ir patyrė finansinių nuostolių.

Demaskuoti automobilį apšvarinusį ilgapirštį pareigūnams padėjo vaizdo kameros
2021 09 17
Demaskuoti automobilį apšvarinusį ilgapirštį pareigūnams padėjo vaizdo kameros

Rugsėjo 15 d. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė 24 metų šiaulietį, kuris įtariamas prieš keletą dienų apvogęs Šiauliuose, Neringos g., stovėjusį automobilį. Pradėję tirti šią vagystę, pareigūnai nustatė, kad netoli įvykio vietos yra įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų. Peržiūrėję jų vaizdus, tyrėjai pamatė ...

Policijos ir visuomenės šventė šiemet vyks Šiauliuose
2021 09 14
Policijos ir visuomenės šventė šiemet vyks Šiauliuose

Policijos ir visuomenės šventė po 13 metų sugrįžta į Šiaulius ir vyks atnaujintame Šiaulių miesto centriniame parke. Šventės šūkis – Pažink policiją iš arčiau. Rugsėjo 25 d. 11 val.  miesto katedroje bus aukojamos Šv. Mišios už policiją. Po Mišių iškilminga policijos pareigūnų rikiuotė  12 val.  atžygiuos į centrinį miesto parką, kur prasidės šventės programa. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 10 Pirmyn