BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
M. Jackevičiaus nuotr.
2021 12 30
Policija primena – pirotechnikos priemones naudokite atsakingai

Naujieji metai jau čia pat! Turime jums kelis patarimus, kad Naujųjų sutiktuvės neapkarstų.

Tomo Brazausko nuotr..jpg
2021 12 23
Sveikinu visus Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Linkiu nepakantumo blogiui, tolerancijos aplinkiniams ir vilties, kuri yra gyvenimo variklis. T odėl n usišypsokime nuliūdusiam, padėkime suklupusiam, suteikime viltį nebetikinčiam ir su visais d alin k imės savo stiprybe ...

Fotolia.com nuotrauka
2021 12 15
Dėl pomėgio važinėtis svetimais automobiliais jaunuoliai prarado laisvę

Lapkritį Radviliškio rajone ir netoliese esančiame Kairių miestelyje, kuris yra jau Šiaulių rajono teritorijoje, prasidėjo keisti dalykai – tai ankstų rytą nubudęs žmogus savo darže randa svetimą automobilį, tai randa savo automobilį su pririštu svetimu tempimo lynu ir išpurvintu salonu, tai iš viso automobilio neberanda.

Kraujo pėdsakai  pareigūnus atvedė į nusikaltimo vietą
2021 12 13
Kraujo pėdsakai pareigūnus atvedė į nusikaltimo vietą

Pareigūnams tiriant nusikalstamas veikas, ne kartą jų sąjungininku yra tapęs sniegas. Jame likę pėdsakai padėjo demaskuoti įtariamuosius. Gruodžio 7-ąją baltą sniegą nudažę kraujo lašai Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus atvedė į nusikaltimo vietą.

Antikorupcijos dieną kelių eismo dalyvius pareigūnai vaišino kava ir kvietė diskusijai
2021 12 09
Antikorupcijos dieną kelių eismo dalyvius pareigūnai vaišino kava ir kvietė diskusijai

Nuo 2004 metų visame pasaulyje gruodžio 9-ąją minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Šįkart pareigūnai nutarė orientuotis į kelių eismo dalyvius ir Antikorupcijos dieną su jais pabendrauti strateginėse kelių eismo vietose esančiose degalinėse.

Vagyste įtariamas kuršėniškis dievagojosi, kad pats nesupranta, koks velnias atnešė jį į tą parduotuvę (video)
2021 12 09
Vagyste įtariamas kuršėniškis dievagojosi, kad pats nesupranta, koks velnias atnešė jį į tą parduotuvę (video)

Vagyste iš parduotuvės įtariamam Kuršėnų gyventojui svilo akys, kai gruodžio 5-osios priešpietyje jį iš miegų pakėlė namų durų slenkstį peržengę pareigūnai. Vyras suprato, kodėl sulaukė teisėtvarkos atstovų dėmesio. Jis atidarė spintos duris ir pareigūnai čia rado jo naktinį grobį.

Asociatyvi nuotrauka
2021 12 08
Demaskuoti įtariamuosius pavyko greičiau nei per pusę paros

Kai vakar prieš 16 val. buvo gautas pranešimas apie Akmenės r., Ramučių k., įvykdytą plėšimą, įtariamųjų paiešką karštais pėdsakais pradėjo Akmenės rajono policijos komisariato pareigūnai, o netrukus į nusikaltimo tyrimą įsijungė ir Telšių bei Šiaulių apskričių policijos kriminalinės policijos pareigūnai.

Latvių nuotykius Pakruojo dvare nutraukė  pareigūnai (video)
2021 12 07
Latvių nuotykius Pakruojo dvare nutraukė pareigūnai (video)

Paviešėti į Pakruojo dvarą atvykę ir per daug dėl nesaikingo alkoholio kiekio atsipalaidavę du 33 ir 35 metų latviai viešnagę baigė Šiaulių apskrities policijos areštinėje. Savo poelgį jie vertino kaip papokštavimą, o Lietuvos respublikos baudžiamas kodeksas tai traktuoja kaip vagystę.

JP.lt asociatyvi nuotrauka
2021 12 03
Priklausomybė narkotikams žmogų padaro nusikaltėliu

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnams ir vieno prekybos centro pardavėjoms gruodžio 1-osios vidurdienį Joniškyje teko gaudyti alkoholio vagį. Vilniaus g. sulaikytas 52-jų metų šiaulietis iš parduotuvės buvo pasisavinęs 8 butelius viskio. Tačiau jo paragauti jam taip ir neteko, nes atsidūrė areštinėje.

Gintaras Mačiulis.jpg
2021 11 30
Kai profesinis azartas stipresnis už laisvalaikio viliones, pareigūno darbą lydi sėkmė

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Gintaras Mačiulis siūlo galą, kuris visą jo komandą atvedė prie telefoniniu sukčiavimu užsiimančios nusikalstamos organizuotos grupės demaskavimo, užčiuopė netikėtai.

Pixabay.com nuotr.
2021 11 29
Kaimynės budrumas apsaugojo butą nuo vagystės

Lapkričio 27-sios naktį Šiauliuose esančio Dvaro g. daugiabučio namo gyventojos dėmesį patraukė įtartini garsai. Apie 2 val nakties ji išgirdo iš kaimyno balkono sklindantį šnabždesį ir medžio traškesį.

Skelbiamas elektroninis aukcionas
2021 11 23
Skelbiamas elektroninis aukcionas

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia pripažinto nereikalingu naudoti turto centralizuotą elektroninį aukcioną.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 12 Pirmyn