BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
kanapės.JPG
2020 12 29
Užaugintas daugiau nei 14 kg kanapių „derlius“ atvedė kaltinamuosius į teismą

Šiaulių apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nusikalstamomis veikomis, susijusiomis su neteisėtu disponavimu labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų, jų neteisėtu auginimu kaltinami trys Šiaulių miesto ir rajono gyventojai.

fejerverkai.jpg
2020 12 29
2021-uosius sutikime saugiai

Sparčiai artėjant Naujųjų metų išvakarėms, labai svarbu kiekvienam pagalvoti ir apie tai, kaip neapkartinti šventės ir saugiai sutikti 2021-uosius. Deja, bet ne kiekvienas susimąsto, kokius padarinius gali atnešti atsainus požiūris į pirotechnikos naudojimą.

1.jpg
2020 12 23
Mielieji,

sveikinu jus Šventų Kalėdų ir Naujųjų metų proga. Linkiu, kad ateinančiais metais visos dienos būtų talpios gėriui, o laikas skaičiuotų ne metus, o kasdieninę jūsų sėkmę ir išsipildžiusius lūkesčius.

kaip apsisaugoti.jpg
2020 12 22
Kaip apsisaugoti nuo sukčių šventiniu laiktarpiu?

Šventiniu laikotarpiu suaktyvėja ir sukčiai. Policija išskiria dažniausiai pasitaikančias sukčiavimų formas prieš šventes ir pataria, kaip nuo jų apsisaugoti.

D.Labučio nuotrauka
2020 12 16
Bandymas melu išvengti administracinės atsakomybės sugeneruoja baudžiamąją atsakomybę

24 metų Pakruojo rajono, Plaučiškių kaimo, gyventojas, norėdamas išsisukti nuo administracinės atsakomybės už tai, kad vairavo transporto priemonę, kai teisė vairuoti atimta, ir nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimams sustoti, melagingai pranešė apie automobilio vagystę. 

mašinikė.jpg
2020 12 15
Raginame susilaikyti nuo nebūtinų kelionių (papildyta, atsakymai į klausimus, nuolat atnaujinama)

Šiandien Vyriausybėje nuotoliniu būdu vykusioje spaudos konferencijoje vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pristatė ir plačiau paaiškino nuo trečiadienio įsigaliosiančius naujus judėjimo ribojimus ir jų kontrolę.

Akmens vatos pakuotėje - kontrabandiniai rūkalai
2020 12 15
Akmens vatos pakuotėje - kontrabandiniai rūkalai

Gruodžio 10-osios rytą Šiaulių apskrities policijos pareigūnai nutraukė kontrabandinių cigarečių „importą“ į Šiaulių miestą.  Šiauliuose, Vilniaus ir Ežero gatvių sankryžoje, jie sustabdė automobilį „VW Transporter”, prigrūstą akmens vatos pakuočių. Tačiau jose akmens vatos nerado.

Mindaugo Ažušilio nuotrauka
2020 12 11
Planuotas sukčiavimas transformavosi į plėšimą

Du daugiau negu po dešimt kartų teisti šiauliečiai, praėjusių metų spalį sumanę gauti pinigų, juos apgaule išviliodami iš senolės, prieš teismą stos dėl brutalaus jos apiplėšimo, kurio metu iš senjorės buvo pagrobta 230 eurų ir du perlų vėriniai su apyrankėmis.

Pilietiškas šiaulietis padangų badytoją atidavė į policijos rankas
2020 12 10
Pilietiškas šiaulietis padangų badytoją atidavė į policijos rankas

Svetimo turto niokojimas visuomenėje vis dar pasitaikantis reiškinys, kuriam niokotojai ne visuomet turi aiškius motyvus. Visgi už kitiems kenkti niežtinčius pirštus sumokėti tenka, o ypač greitai pričiumpami tie, kuriems nuo atsakomybės pabėgti neleidžia pilietiška bendruomenė.

Gruodžio 9-ąją minime Tarptautinę antikorupcijos dieną
2020 12 08
Gruodžio 9-ąją minime Tarptautinę antikorupcijos dieną

Nuo 2004 metų visame pasaulyje gruodžio 9-ąją minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta pažymėti kovą su korupcija, atkreipti visuomenės dėmesį į šią problemą ir paskatinti užkirsti jai kelią.

Kvaišalus garaže platinusiems vyrams teks stoti prieš teismą
2020 12 08
Kvaišalus garaže platinusiems vyrams teks stoti prieš teismą

Šiaulių apskrities policijos Organizuotų nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su prokurorais, baigė ikiteisminį tyrimą ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą, kurioje nusikalstamomis veikomis, susijusiomis su neteisėtu disponavimu narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis, kaltinami 5 asmenys.

123FR nuotrauka
2020 12 04
Teismo išteisinti įtariamieji į teismą siunčiami antrąkart

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo pareigūnai kartu su prokurorais baigė tirti ir teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą dėl įvykio, kurio aplinkybės teisme jau buvo nagrinėtos praėjusių metų lapkritį. Tada du automobilio vagyste kaltinami šiauliečiai dėl šios nusikalstamos veikos buvo išteisinti.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 16 Pirmyn