BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
ntr..jpg
2019 12 30
Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl galimo išniekinimo Kryžių kalne

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, kartu su prokurorais įvertinę surinktą medžiagą dėl Kryžių kalne galimai išniekintų kryžių, priėmė sprendimą pradėti ikiteisminį tyrimą.

tit..JPG
2019 12 30
Raseinių policijos komisariate komisariate – dėmesys nepilnamečių nusikalstamumo prevencijai

Siekiant efektyviau spręsti nepilnamečių nusikalstamumo problemas, Raseinių rajono policijos komisariate organizuotas susitikimas. Jame dalyvavo rajono policijos komisariato, savivaldybės,  vaiko teisių apsaugos skyriaus, probacijos tarnybos atstovai ir socialiniai darbuotojai.

2020-uosius sutikime saugiai
2019 12 27
2020-uosius sutikime saugiai

Sparčiai artėjant Naujųjų metų išvakarėms, aktualu prisiminti nuveiktus darbus, vaizduotėje dėlioti ateities vizijas, kurti planus. Tačiau labai svarbu kiekvienam pagalvoti ir apie tai, kaip neapkartinti šventės ir saugiai sutikti 2020-uosius. Jau įprasta Naujųjų naktį stebėti įspūdingus fejerverkus, tačiau ne kiekvienas susimąsto, kokius padarinius gali atnešti atsainus požiūris į pirotechnikos naudojimą.

Tituline.jpg
2019 12 23
Mielieji,

Sveikinant su šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais įprasta linkėti sėkmės. Tačiau ji neatskrieja pas mus iš kažkur, ji slypi pačiuose mumyse ir už uodegos ją pagausime, kai mobilizuosime visus savo vidinius resursus nuosekliam sėkmės siekiui.

Sutikime šventes be incidentų
2019 12 19
Sutikime šventes be incidentų

Artėjant gražiausioms metų šventėms, norisi atitrūkti nuo kasdienybės ir pasinerti į malonų švenčių šurmulį. Tačiau nevalia pamiršti, kad išsiblaškę, parduotuvėse besisukiojantys ir pirkinių ieškantys žmonės gali tapti lengvu grobiu ilgapirščiams. Policija tikisi atkreipti visuomenės dėmesį ir pataria švenčių laikotarpiu nepamiršti budrumo.

Šiaulių policijos pareigūnų projektas antrąkart įvertintas Europoje
2019 12 16
Šiaulių policijos pareigūnų projektas antrąkart įvertintas Europoje

Praėjusią savaitę Šiaulių policijos pareigūnės tarptautiniame konkurse pristatė prevencinį projektą „Esu atsakingas už savo ateitį“. Suomijoje, Helsinkyje, vyko Europos nusikalstamumo prevencijos tinklo organizuotas nusikalstamumo prevencijos konkursas, orientuotas į priklausomybių bei psichotropinių medžiagų vartojimo prevenciją.

lietuvos policija.jpg
2019 12 13
Policija dėkoja pilietiškiems asmenims, atpažinusiems svetimą sąskaitą ištuštinusį vyrą

Spalio 22-ąją Raseiniuose, Dominikonų gatvėje, neteisėtai pasinaudojus prarasta 56-erių vyro banko mokėjimo kortele, iš banko sąskaitos per bankomatą buvo paimta 450 eurų. Dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo Raseinių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Mokinukai primena vairuotojams apie stabdymo įpročius
2019 12 13
Mokinukai primena vairuotojams apie stabdymo įpročius

Devyniose šalies miestų ir rajonų savivaldybėse beveik 1000 mokinių iš 38 mokyklų po pamokų vilkosi ryškiaspalves liemenes ir traukė prie netoliese esančių gatvių. Šiais metais prie iniciatyvos prisidėjo ir Šiaulių policijos pareigūnai kartu su Ragainės progimnazijos mokinukais. Gruodžio 11 d. vaikus lydintys pareigūnai stabdė automobilius, o jų vairuotojams mokiniai įteikė ...

Domanto Pipo nuotrauka
2019 12 13
Saugokis paspirtuko, nes ir jis gali smarkiai traumuoti

Šiauliuose paspirtuku važiavęs ir moterį kliudęs bei sužalojęs asmuo iš įvykio vietos paspruko, palikęs sužalotąją gulėti ant žemės. Šiauliuose – tai pirmas paspirtuko sužalotas pėsčiasis.

IMG_0810.JPG
2019 12 12
Su Joniškio bendruomene – prie kavos puodelio

Gruodžio 12-ąją Joniškio J. Avyžiaus viešosios bibliotekos skaitykloje, prie kavos puodelio vyko Joniškio rajono policijos komisariato vadovų ir bendruomenės pareigūnų susitikimas - diskusija su joniškiečiais.

Šiauliuose – Latvijos ir Lietuvos pasienio regionų kontrolę vykdančių tarnybų susitikimas
2019 12 12
Šiauliuose – Latvijos ir Lietuvos pasienio regionų kontrolę vykdančių tarnybų susitikimas

Gruodžio 11 d. Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate rinkosi Lietuvos apskričių policijos komisariatų, kurių aptarnaujama teritorija yra Lietuvos-Latvijos pasienyje, vadovai, Lietuvos valstybės sienos apsaugos tarnybos atstovai ir kolegos iš analogiškų Latvijos struktūrų.

Sulaikytieji dėl padarytos nusikalstamos veikos kaltina alkoholį, tik ne patys save
2019 12 11
Sulaikytieji dėl padarytos nusikalstamos veikos kaltina alkoholį, tik ne patys save

Neblaivūs nusikalstamą veiką įvykdę asmenys, nors ir pripažįsta ją padarę, tačiau dėl to dažnai linkę kaltinti alkoholį, tik ne patys save.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 21 Pirmyn