BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo dienomis jūsų saugumu rūpinsis policijos pareigūnai, bet ir patys nepamirškite saugumo abėcėlės

Data

2021 10 28

Įvertinimas
0
Lapkriiiiiiiii.jpg

Artėjanti Visų Šventųjų ir Mirusiųjų atminimo diena visada inspiruoja transporto priemonių srautų padidėjimą tiek valstybinės, tiek vietinės reikšmės keliuose. Kadangi šiemet prie minėtų šventinių dienų prisijungia dar ir dvi savaitgalio dienos, tai tikėtina, kad eismas intensyvus bus jau nuo spalio 29 d. popietės ir tęsis iki lapkričio 2-osios vakaro.

Siekiant užtikrinti viešąją tvarką ir eismo dalyvių saugumą, užkardyti administracinių nusižengimų bei nusikalstamų veikų darymą, Šiaulių apskrities policija minėtu laikotarpiu planuoja skirti maksimalias pajėgas dirbti keliuose. Didžiulis dėmesys bus skiriamas greičio ir vairuotojų, tarp jų ir vairuojančių dviračius bei elektrinius paspirtukus, kontrolei.

Labai svarbu, kad kelyje tiek vairuotojai, tiek pėstieji saugotų vieni kitus. Tamsiuoju paros metu pėstieji ir dviračių transporto priemonių vairuotojai neturėtų įsilieti į eismą be šviesą atspindinčių elementų, o vairuotojai – neignoruoti minties, kad tokių vis tik bus, ypač kaimo keliuose, kurie nakties tamsoje išnirs prieš pat nosį. Kad spėtumėte išvengti nelaimės, pasirinkite mažesnį greitį - sustabdymo kelias bus trumpesnis. O išvengti nelaimių keliuose visada padeda abipusė vairuotojų ir pėsčiųjų pagarba bei tolerancija.

Prie kapinių policijos pareigūnai ne tik reguliuos transporto srautus, bet ir, pasitelkę į pagalbą policijos rėmėjus, čia patruliuos tiek šviesiuoju, tiek tamsiuoju paros metu, nes žmonių susitelkimo vietos yra ilgapirščių traukos centras. Jie ieško automobiliuose paliktų vertingų daiktų, kuriuos sugeba akimirksniu nugvelbti. Taigi nesudarykite sąlygų jiems džiaugtis laimikiu ir nepalikite daiktų prie kapinių pastatytų automobilių salonuose. Ir dar. Degdami žvakeles ar gražindami kapavietes, nepadėkite savo rankinių nuošalyje. Ilgapirščiams nieko švento nėra, ir per tokias šventas dienas jie tyko be priežiūros paliktų rankinių. Ir jų netenka dažniausiai senjorai.

Na, o išvykdami lankyti artimųjų kapų, nepamirškite pasirūpinti gyvenamųjų patalpų saugumu – įjunkite signalizaciją, o jei jos nėra, paprašykite kaimynų prižvelgti, ar svetimi asmenys nesidomi jūsų butu ar namu.

Taigi nors policija jus saugo, tačiau ir patys nepamirškite elementarios saugumo abėcėlės.