BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Taksi vairuotojai – ne tik vežimo paslaugų teikėjai

Data

2021 04 06

Įvertinimas
0
IMG_9347.JPG

Raseinių policijos Veiklos skyriaus tyrėjus pasiekė informacija, kad jų aptarnaujamoje teritorijoje taksi atlieka ne tik žmonių vežimo, bet ir alkoholio tiekimo paslaugas. Pareigūnai tuo įsitikino kovo 28-osios vakare, kai parduotuvėse pagal Alkoholio kontrolės įstatymą jau buvo pasibaigęs prekybos alkoholiu laikas.

Taksi automobiliu važiavę keleiviai sprendė dilemą, kur tokiu metu būtų galima nusipirkti alkoholio. Taksistas išsprendė problemą - pasisiūlė jo parduoti pats. Nuvykus prie Raseinių mieste, T. Daugirdo gatvėje esančio garažo, 37-erių vyras iš jo atnešė vieną butelį degtinės. Apžiūrėję minėtą garažą, policijos pareigūnai jame rado įvairaus asortimento alkoholio pakuočių – brendžio, degtinės, viskio, putojančio vyno bei alaus.

Toks taksi automobilio vairuotojo elgesys yra neteisėtas, kadangi jis turi leidimą žmonėms vežti, bet ne prekiauti alkoholiu. Pradėta administracinė teisena dėl neteisėto vertimosi komercine veikla neturint licencijos. Už neteisėtas paslaugas taksistui gresia nemaža bauda ir alkoholinių gėrimų konfiskavimas.