BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Surastas iš eismo įvykio pasišalinęs vairuotojas

Data

2021 02 25

Įvertinimas
0
1.jpg

Vasario 6-ąją Raseinių rajono policijos komisariate buvo gautas pranešimas, kad tarp vasario 4 d. 20.00 val. ir vasario 5 d. 11.00 val. Raseinių mieste, Turgaus gatvėje, buvo apgadintas paliktas stovėti automobilis AUDI A4, o kaltininkas iš eismo įvykio vietos pasišalino.

 Policininkai įformino įvykį ir ėmėsi jo tyrimo. Peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus, po atkaklaus ir kruopštaus Veiklos skyriaus policijos pareigūnų darbo, buvo surastas eismo įvykyje dalyvavęs automobilis AUDI A4 su Didžiosios Britanijos registracijos numeriais. Vėliau nustatytas ir eismo įvykį sukėlęs bei iš jo pasišalinęs 26-erių automobilio vairuotojas. Įtariamasis apklausų metu melavo, keitė parodymus, išsisukinėjo. Tačiau priremtas policininkų surinktų reikšmingų tyrimui duomenų, įrodymų, prisipažino padaręs minėtą eismo įvykį ir pasišalinęs iš įvykio vietos.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus būti atsargiais, o besišalinančius vairuotojus – pamąstyti apie tokio elgesio pasekmes. Už pasitraukimą iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pažeidžiant Kelių eismo taisykles, kai padaryta žala neviršija 750 eurų sumos, vairuotojui gresia bauda nuo 600 iki 1100 eurų, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo 850 iki 2000 eurų. Kai padaryta žala viršija 750 eurų sumą, gresia bauda nuo 1100 iki 2000 eurų, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims - nuo 2000 iki 2600 eurų. Taip pat vairuotojams gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vienų iki trejų metų, o neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims - transporto priemonės konfiskavimas.

Policija prašo gyventojų būti budriais ir saugoti ne tik savo, bet ir aplinkinių turtą. Pastebėję automobilį, kitą turtą ar kelio statinius apgadinusį ir iš eismo įvykio vietos besišalinantį automobilį, užsirašykite jo valstybinį registracijos numerį ir apie tai praneškite policijai. Tokiu būdu sudarysite galimybę nukentėjusiam savininkui nepatirti finansinių nuostolių dėl padarytos žalos.