BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Su vogtomis prekėmis ilgapirščiai toli nenubėgo – sutrukdė policininkų profesinis pastabumas

Data

2021 06 14

Įvertinimas
0

Tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje tarnybos metu atsidūrę policijos pareigūnai sulaikė vos prieš kelias minutes vagystę iš parduotuvės įvykdžiusius ilgapirščius.

Birželio 9-ąją patruliuodami tarnybiniu automobiliu Raseinių policijos Veiklos skyriaus tyrėjai Raseiniuose, Žemaičių gatvėje, pastebėjo du nuo parduotuvės pusės bebėgančius vyrus, su dėžėmis rankose. Pareigūnai pajuokavo, kad tai – vagys, ir automobilio vairą pasuko link bėglių. Pastebėję atriedantį policijos automobilį, šie ėmė žingsniuoti įprastu žingsniu.

Privažiavus prie bėglių, tapo aišku, kad dėžėse supakuoti MAKITA firmos kampinis šlifuoklis ir akumuliatoriaus bei įkroviklio komplektas. Paklausti, kur įrankius įsigijo, vyrai atsakė juos pirkę parduotuvėje MOKI-VEŽI, tačiau įsigijimo čekius išmetę. Siekiant išsiaiškinti įrankių isigijimo aplinkybes, vaikinai buvo sulaikyti.  

Policijos pareigūnams nuvykus į minėtą parduotuvę ir pabendravus su jos darbuotojais, paaiškėjo, kad iš parduotuvės kaip tik ir pavogti kampinis šlifuoklis MAKITA GA9020SF01, kurio vertė 119 eurų, bei akumuliatorių ir kroviklio komplektas MAKITA DC18RD MAKPAC, kurio vertė 299 eurų. Prekes „priglaudę“ jaunuoliai įsiamžino ir parduotuvės vaizdo stebėjimo kamerose .

Dėl vagystės Raseinių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. Įvykio herojai – 27-erių raseiniškis ir 34-erių Kaune gyvenantis vyras  – policijai gerai žinomi asmenys.

Taigi, policijos pareigūnų budrumo, pastabumo ir operatyvumo dėka vagišiai buvo sulaikyti net nespėjus parduotuvėje pasigesti dingusių prekių.

Pareigūnai pastebi vagišius (video)