BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Šiaulių apskrities policijos kolektyvą papildė dvi pareigūnės

Data

2021 07 16

Įvertinimas
0

Vakar Lietuvos policijos mokykloje vyko džiugi šventė – kursantams buvo įteikti įvadinių mokymo kursų baigimo pažymėjimai. Aukštąjį išsilavinimą jau turintys jaunuoliai pagal šią programą mokėsi šešias savaites ir netrukus papildys pareigūnų gretas policijos įstaigose.

Šiaulių apskrities policijos kolektyvą papildys dvi kursantės. Baigusios įvadinio mokymo kursus, tarnybą čia pradeda Sidona ir Agnė. Merginoms jau numatytos tarnybos vietos: Sidona darbą pradės Kelių policijos tarnyboje, o Agnė – Patrulių rinktinėje. Pasitikti naujokių į Policijos mokyklą nuvykęs Šiaulių apskrities policijos viršininko pavaduotojas Nerijus Pupininkas pasveikino jas kursų baigimo proga, įteikdamas tarnybai aktualias dovanėles. Sėkmės tarnyboje visiems  policijos gretas papildysiantiems kursantams palinkėjo ir policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.  

Visgi, nors šešias savaites trukę kursai baigti, iššūkiai ir mokymosi procesas ties tuo nesibaigia. Tarnybą pradedančioms pareigūnėms teks dar daug ko išmokti realioje darbo aplinkoje, susiduriant su pačiomis įvairiausiomis situacijomis, įveikiant iššūkius ir 18 mėnesių toliau sistemingai ugdant kompetencijas pagal sudarytą kvalifikacijos tobulinimo planą. Tačiau tikime, kad įveikusios visus išbandymus pareigūnės taps puikiu pastiprinimu kasdienėje tarnyboje.

Šiuo metu Šiaulių apskrities policijoje iš viso dirba per 660 policijos pareigūnų, iš jų apie 42 procentai moterų.

Visus motyvuotus, norinčius įsilieti į policijos pareigūnų gretas bei turinčius aukštąjį išsilavinimą Lietuvos piliečius kviečiame mokytis Lietuvos policijos mokykloje pagal įvadinių mokymų kursų programą, kuri trunka 6 savaites. Naujausiai formuojamai grupei dokumentai bus priimami nuo rugpjūčio 2 d., o kursų pradžia numatoma lapkričio 9 d. Baigus įvadinių mokymų kursų programą, įgyjama pirminės grandies policijos pareigūno kvalifikacija ir toliau ugdomos kompetencijos policijos įstaigose. Daugiau informacijos www.stokipolicija.lt.