BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Savaitgalio reiduose išskirtinis dėmesys vairuotojų blaivumui

Data

2021 11 22

Įvertinimas
0

Darganoti orai ir ilgiau trunkantis tamsusis paros metas iš visų eismo dalyvių reikalauja didesnės drausmės keliuose, todėl savaitgalį ir pirmadienio rytą policija organizavo prevencines priemones eismo saugumui didinti. Ypatingas dėmesys – vairuotojų blaivumo kontrolei.

Rezultatai nedžiugina, ypač dėl rudenį ir taip sudėtingų eismo sąlygų: apskrities keliuose pareigūnams įkliuvo 18 neblaivių vairuotojų, iš kurių 14 atsakys administracine tvarka, o 4-iems gresia baudžiamoji atsakomybė, nes alkoholio matuoklis fiksavo daugiau nei 1,5 prom. girtumą.

Penktadienį Radviliškio mieste ir rajone patikrinta apie 1300 vairuotojų. 4-iems prie vairo sėdusiems asmenims alkotesteris rodė girtumą, neviršijantį 1,5 prom., todėl šie vairuotojai išvengė baudžiamosios atsakomybės. Dar 2-iems vairuotojams fiksuotas neblaivumas neviršijo leistinos tolerancijos ribos – 0,4 prom. Šeštadienio vakarą Radviliškio rajone pareigūnams įkliuvo neblaivus automobilio vairuotojas, kuriam nustatytas 2,18 prom. girtumas ir už tai gresia baudžiamoji atsakomybė.

Sekmadienį Raseinių mieste ir rajone patikrinta apie 1550 transporto priemonių. Už vairavimą esant neblaiviam administracine tvarka teks atsakyti 5-iems vairuotojams. Nors vienam jų nustatytas mažesnis nei 0,4 prom. neblaivumas, tačiau šis vairuotojas dar neturi 2 metų vairavimo stažo, tad jam minėta tolerancijos riba negalioja ir alkotesteris turi rodyti nulius. Dar 2-iems vairuotojams alkotesteris fiksavo neblaivumą, tačiau leistinos tolerancijos ribos neviršijo.

Na, o baudžiamoji atsakomybė už vairavimą esant neblaiviam gresia sekmadienį Raseinių rajone automobilio nesuvaldžiusiam ir nuo kelio nuvažiavusiam vyrui, kuriam nustatytas 2,02 prom. girtumas.

Šįryt Joniškio mieste ir rajone patikrinta apie 1100 vairuotojų ir nustatyti 5 neblaivūs prie vairo sėdę asmenys: 4-iems iš jų teks atsakyti administracine tvarka, o vienam vairuotojui gresia baudžiamoji atsakomybė, nes alkoholio matuoklis fiksavo 2,05 prom. girtumą. Dar dviem vairuotojams fiksuotas neblaivumas neviršijo leistinos normos.

Baudžiamoji atsakomybė gresia ir kitam neblaiviam vairuotojui, kurį pareigūnai Joniškio rajone pričiupo vakar po pietų. Vyrui nustatytas 2,97 prom. girtumas.

Pakruojo rajone šiandien pareigūnai patikrino apie 1700 vairuotojų ir nustatė vieną neblaivų, kuriam teks atsakyti administracine tvarka. Dar vienam vairuotojui nustatytas neblaivumas neviršijo tolerancijos ribos.

Drausmingai eisme elgtis turi ir pėstieji bei dviratininkai, todėl savaitgalį policijos pareigūnų dėmesio sulaukė ir jie. Pareigūnams įkliuvo 9 neblaivūs dviračių vairuotojai, 2 tamsoje be šviesą atspindinčių elementų dviračiais važiavę asmenys, keli atšvaitų nedėvėję ir draudžiamose vietose gatves kirtę pėstieji.