BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


„Saugaus eismo stotelės“ Šiaulių ir Telšių apskrityse

Data

2021 08 20

Įvertinimas
0

Valstybės įmonės Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamos akcijos „Saugaus eismo stotelės“ kelionė po Lietuvos miestus ir miestelius įsibėgėjo! Nuo rugpjūčio 2 iki rugsėjo 3 dienos Lietuvos miestuose ir miesteliuose galima aplankyti 102 saugaus eismo stoteles, kuriose Kelių direkcijos saugaus eismo specialistai konsultuoja lankytojus saugaus eismo temomis. Didžiausias dėmesys skiriamas labiausiai pažeidžiamiems eismo dalyviams – pėstiesiems, dviračių, paprastų ir elektrinių paspirtukų vairuotojams.

Kviečiame aplankyti „Saugaus eismo stoteles“ Šiaulių ir Telšių apskrityse. Jų grafikus rasite apačioje.

Parenkant saugaus eismo stotelių vietas, orientuotasi į mažesnius miestelius ir gyvenvietes, kuriose rečiau organizuojamos saugaus eismo akcijos, tačiau eismo įvykiai, kuriuose nukentėjo pėstieji ar dviratininkai, yra sąlygiškai dažnesni. Taip pat įvertintas pėsčiųjų ir dviratininkų judėjimo intensyvumas, atsižvelgta į lankomiausius objektus (savivaldybė, seniūnija, paštas, parduotuvė ir pan.).

Akcijos dalyviai raginami būti saugūs ne tik dalyvaudami eisme, bet ir kitose situacijose. Esant vis dar nepalankiai epidemiologinei situacijai Lietuvoje, akcijos dalyvių prašoma laikytis saugaus atstumo nuo kitų asmenų, rekomenduojama bendraujant dėvėti kaukes, nesibūriuoti, paisyti visų aktualių saugumo reikalavimų, susijusių su Lietuvos Vyriausybės paskelbta valstybės lygio ekstremaliąja situacija visoje šalyje dėl COVID-19 plitimo grėsmės.