BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Renovacijos darbai pateikė staigmeną

Data

2021 11 17

Įvertinimas
0

Lapkričio 16-osios pavakary Radviliškyje į V. Kudirkos g. skubėjo policijos ir antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, nes apie 17 val. Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrių pasiekė informacija apie čia rastus sprogmenis bei šaudmenis. Pareigūnams šią žinią pranešė V. Kudirkos g. daugiabutį namą renovuojantys darbininkai. Atkasę pamatus, po vienu balkonu jie rado maišelį su įtarimą apie gresiantį pavojų keliančiais daiktais.

Iš karto buvo įvestas planas „Skydas“. Atvykę „Aro“ pareigūnai ir apžiūrėję radinį, konstatavo, kad maišelyje yra 19 įvairaus kalibro šovinių ir jų dalių, 30 galimai granatų sprogdiklių, 3 artilerijos sviediniai bei, įtariama, sprogstamosios medžiagos – trotilo, briketas. Visus juos, išskyrus šovinius, išsivežė „Aro“ pareigūnai, šoviniai buvo perduoti Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams, kurie pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis. Apie 20 val. policinė priemonė „Skydas“ buvo baigta.