BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Raseinių rajone tęsiama kova su nelegalią veiklą vykdančiais „verslininkais“

Data

2021 06 16

Įvertinimas
0
nuotrauka.jpg

Turėdami informacijos, kad Raseinių rajono, Pramedžiavos kaime, Ūkininkų gatvėje vykdoma nelegali veikla, policijos pareigūnai nuvyko tai patikrinti.

Birželio 14-osios vakarą prekybos alkoholinių gėrimų ir kontrabandinėmis cigaretėmis „taške“ Raseinių policijos Veiklos skyriaus tyrėjai atliko kontrolinį pirkimą. Alkoholio ir rūkalų pritrūkusiam pirkėjui 60-metis „pardavėjas“ už 15 eurų pardavė vieną pusės litro degtinės butelį ir tris pakelius kontrabandinių cigarečių. Netrukus ant slenksčio pasirodė ir policijos pareigūnai. Nors vyras teigė daugiau nelegalių prekių neturintis, policininkai jo namuose rado dar du butelius degtinės ir 92 cigarečių pakelius be lietuviškų banderolių.

Už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą, laikymą, gabenimą, naudojimą ar realizavimą pažeidžiant nustatytą tvarką vyriškis praėjusiais metais susimokėjo nemenką baudą, tačiau, matyt, išvadų nepadarė. Todėl, jo ir vėl laukia didelės baudos.