BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Raseinių policijos pareigūnams įkliuvo neteisėtą krovinį gabenęs dviratininkas

Data

2021 08 17

Įvertinimas
0

Rugpjūčio 10-osios popietę Raseinių rajone, Virgainių kaime, į Raseinių policijos Veiklos skyriaus tyrėjų akiratį pateko įtartinai manevruojantis dviratininkas. Policijos pareigūnams jį sustabdžius bei patikrinus alkotesteriu, nustatyta, kad vyras blaivus, tačiau jo vežamoje rankinėje pareigūnai rado 10 pakelių kontrabandinių cigarečių NZ GOLD.

Policininkams pasiteiravus, ar tokio „gėrio“ jis turi ir namuose, virgainiškis iš pradžių tai neigė. Visgi pareigūnams apsilankius jo namuose, vyriškis geranoriškai atidavė įvairiose vietose laikytus 940 pakelių įvairių pavadinimų cigarečių, neženklintų lietuviškomis banderolėmis.

Dėl akcizais apmokestinamų prekių įsigijimo, laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo, pažeidžiant nustatytą tvarką, 44-erių virgainiškiui pradėta administracinio nusižengimo teisena.