BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prieš ilgapirščius kovokime bendromis jėgomis

Data

2021 07 21

Įvertinimas
0

Vasaros laikas pilnas staigmenų. Suaktyvėjus vagystėms Nemakščių seniūnijoje, buvo atlikta jų analizė ir pastebėta, kad vagišių taikinys yra metalinės girdyklos, kieto kuro katilas, ketaus radiatoriai, įvairūs įrankiai, automobilio variklio galvutė bei dvi žoliapjovės. Birželio mėnesį dėl šių vagysčių Raseinių rajono policijos komisariato pradėjo ikiteisminius tyrimus. Pareigūnų atkaklų darbą vainikavo rezultatas – nusikalstamas veikas padarę asmenys buvo sulaikyti. Policija įspėja, kad po vienkiemius ir atokesnes nuo gyvenviečių sodybas važinėjasi „metalistais“ ir kitais specialistais prisistatantys asmenys. Tokie nepažįstamieji, apžiūrėdami pas gyventojus esančius senus ūkio padargus, metalo laužą, įvairius įrankius bei kitus daiktus, renka informaciją apie gyventojų turimą turtą. Todėl po kurio laiko žmonės gali sulaukti nekviestų svečių, turinčių tikslą praturtėti svetimo gero sąskaita.

Savo turtą apsaugosite ir nepatirsite turtinės žalos, jei pasinaudosite draudimo galimybėmis ar susibursite į saugios kaimynystės grupę. Apie pastebėtas nusikalstamas veikas operatyviai informuokite Skubios pagalbos tarnybų telefono numeriu - 112.