BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Policijos ir visuomenės šventė šiemet vyks Šiauliuose

Data

2021 09 14

Įvertinimas
2

Policijos ir visuomenės šventės toliau keliauja po įvairius šalies miestus ir po 13 metų sugrįžta į Šiaulius. Šiemet tradicinė ir gyventojų pamėgta šventė vyks atnaujintame Šiaulių miesto centriniame parke (Žemaitės g. 70 B). Šventės šūkis – Pažink policiją iš arčiau. 

11 val. miesto katedroje bus aukojamos Šv. Mišios už policiją. Po Mišių iškilminga policijos pareigūnų rikiuotė 12 val. atžygiuos į centrinį miesto parką, kur vyks iškilminga pareigūnų apdovanojimo ceremonija.

Vienas svarbiausių šventės akcentų – Lietuvos policijos mokyklos kursantų priesaika, kurią stebės ne tik jų artimieji, bet ir visi šventės svečiai ir dalyviai.

Susirinkusius linksmins Vidaus reikalų ministerijos reprezentacinis pučiamųjų orkestras, dainuos atlikėja Živilė Gedvilaitė.

Kaip visuomet, šventės dalyvius džiugins keturkojai policijos pagalbininkai – tarnybiniai šunys demonstruos savo įgūdžius, o raitosios policijos žirgai atliks parodomąją programą.

Šventėje bus galima pamatyti policijos naudojamą specialią techniką, automobilius, motociklus, ginklus, šarvuotį, policijos vadavietę. Efektingus vairavimo triukus rodys Lietuvos kelių policijos tarnybos motociklistai kartu su moto akrobatais.

Visi norintys galės išbandyti LAKD saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo įrenginius. 

Daug pramogų ir staigmenų laukia mažiausių šventės dalyvių, kuriems paruošta daug edukacinių veiklų, kurias galės išbandyti kartu su savo tėveliais.

Šventę vainikuos įspūdinga policijos antiteroristinių operacijų rinktinės ARAS kovinė operacija, kuriai įvykdyti bus pasitelkti Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparniai.

Parke bus įrengtos įvairių policijos padalinių ekspozicijos, kur galėsite išsamiai susipažinti su jų naudojama įranga, technika, metodais, pabendrauti su pareigūnais. 

Kviečiame visus rugsėjo 25 d. 12 val. į Šiaulius! 

Atvykusiųjų prašome laikytis galiojančių saugumo reikalavimų.