BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Paskatinti Radviliškio rajono policijos pagalbininkai

Data

2021 02 26

Įvertinimas
0
pagalbininkas -1.jpg

2020 m. pabaigoje užklupęs karantinas pakoregavo visų veiklas, taip pat ir policijos. Susiklosčiusi tradicija kiekvienų metų pabaigoje padėkoti aktyviems policijos rėmėjams, bendruomenėms ir Radviliškio rajono gyventojams persikėlė į 2021 metus. Tad palengva, kitaip nei įprasta, atrasta galimybių susitikti su tais, kurie džiugina savo iniciatyvomis, savanoryste ir pilietiškumu. Į Radviliškio policijos komisariatą atsiimti padėkų pakviesti aktyvūs policijos rėmėjai, šauliai, socialiniai partneriai, kurie savo darbais prisideda įgyvendinant priemones visuomenės saugumui užtikrinti, visuomenės teisinio švietimo, visuomenės informavimo ir palaiko glaudų tarpinstitucinį ryšį sprendžiant rajono visuomenės saugumo klausimus.

Radviliškio rajono policijos komisariato viršininko padėka įteikta Radviliškio rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos, informacinių technologijų ir komunikacijų skyriaus vyriausiajai specialistei Eligijai Zoltnerienei už glaudų bendradarbiavimą sprendžiant rajono visuomenės saugumo klausimus, gyventojų teisinį švietimą, pilietiškumą ir teisinės informacijos sklaidą.

Padėkos raštais ir atminimo dovanomis padėkota ir policijos rėmėjams - Algiui Slavinskui ir Mantui Poškui, policijos rėmėjams ir šauliams - Matui Linkevičiui, Dariui Staškūnui, Valerijui Savčenko ir Geidui Varonui, padėjusiems kontroliuoti gyventojų judėjimo ribojimus pavasario ir gruodžio mėnesiais paskelbto karantino metu, neskaičiavusių savo poilsio laiko ir jėgų, palaikiusių viešąją tvarką Radviliškio miesto gatvėse ir parkuose.

Džiugu, kai šalia mūsų yra ne tik aktyvūs, iniciatyvūs, žingeidūs, tačiau ir pilietiški bei krašto žmonėms neabejingi piliečiai.