BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Netikėtas pareigūnų pasirodymas „kulinarinio paveldo“ puoselėtojus privertė sprukti

Data

2021 06 02

Įvertinimas
0

Gegužės 28-ąją darbo diena Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnams prasidėjo labai anksti. Apie 5 val. ryto trys tyrėjai išsirengė į mišką. Ne, ne bundančios gamtos vaizdais pasigrožėti, o eliminuoti prie šių vaizdų nederančių detalių.

Buvo gauta informacija, kad Raseinių r., greta Skirmantiškės k. esančiame miške, rengiamasi naminės degtinės gamybos procesui. Nuvykusiems į mišką pareigūnams teko gerokai paklaidžioti po mišką, kol buvo rasti šio proceso dalyviai. Aptiktomis automobilio vėžėmis, vedančiomis per laukus, jie pėsčiomis nusekė iki Betygalos seniūnijos. Prie Mūkės upelio pareigūnai išvydo tris pareigūnams pažįstamus asmenis, kurie su teisėsauga yra turėję įvairiausių reikalų – ir teisti už nusikaltimus, ir apdovanoti ne viena nuobauda už administracinius nusižengimus. Vyrai triūsė prie didžiulių statinių. Įtariama, darė raugą naminei degtinei virti. Kai jie, sėdę į automobilį ir pavažiavę tolėliau, pradėjo ruošti malkas ugniai užkurti, pareigūnai apžiūrėjo statines. Vienoje jų buvo jau „naminukės“ gamybai paruoštas išrūgęs raugas, kitoje - ką tik užraugtas skystalas, trečia - tuščia. Buvo priimtas sprendimas įtariamuosius sulaikyti.

Pareigūnai paslapčiomis ėmė slinkti prie triūsiančios trijulės. Išgirdę pareigūnų šūksmą „Stok, policija!“, netikėtai užklupti vyrai tarsi pabaidyti kiškiai puolė į skirtingas puses. Pareigūnai pačiupo du, kurių vieną teko net elektros impulsiniu prietaisu TASER sustabdyti. 26 ir 28 metų Raseinių rajono gyventojai atsidūrė areštinėje. Abiem pareikšti įtarimai dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo. Trečiojo, 28 metų bendrininko, laukia toks pat likimas.