BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos valstybės atkūrimo dieną - apdovanojimai Šiaulių apskrities policijos darbuotojams

Data

2021 02 15

Įvertinimas
0
apdovanojimai.jpg

Deja, bet šiemet dėl karantino Šiaulių apskrities policijos darbuotojai negalėjo pasidžiaugti įprastu kolektyvui renginiu, skirtu Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai.

Virtualius sveikinimus jiems perdavęs Šiaulių apskrities policijos vadovas Ramūnas Sarapas linkėjo vienybės, darnos ir atkaklumo saugant Lietuvos nepriklausomybę ir savarankiškumą.

Šventės proga Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato darbuotojams buvo įteikti apdovanojimai ir padėkos.

Lietuvos policijos generalinio komisaro įsakymu už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą bei Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Angelas sargas“ apdovanotas Šiaulių aps. VPK Kriminalinės policijos vyriausiasis tyrėjas Tomas Reivytis ir Kriminalistinių tyrimų tarnybos 2-ojo skyriaus viršininkas Gintautas Zapareckas.

Šiaulių apskrities policijos vadovo įsakymu antrojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklas „Už nuopelnus“ įteiktas Šiaulių aps. VPK vyriausiajam specialistui Daliui Niekiui, o trečiojo laipsnio ženklu „Už nuopelnus“ apdovanoti: Šiaulių aps. VPK vyresnysis tyrėjas Aidas Valančiūnas, vyriausioji patrulė Reda Nesavienė, specialistė Judita Lukošiūtė, Radviliškio r. PK vyriausiasis postinis Žanas Stalyga, Pakruojo r. PK viršininkas Mindaugas Beržanskis, Šiaulių miesto ir rajono PK vyresniosios tyrėjos – Eglė Norvaišienė ir Sandra Grosienė.

Pirmojo, antrojo ir trečiojo laipsnio policijos pasižymėjimo ženklu „Už nepriekaištingą tarnybą“ apdovanoti aštuoni darbuotojai, taip pat dviem darbuotojams skirtos Šiaulių apskrities policijos vadovo padėkos.