BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kliūties pašalinti iškviesti pareigūnai surado vogtą automobilį (video)

Data

2022 11 22

Įvertinimas
0

Lapkričio 17-osios rytą Šiaulių apskrities policija sulaukė dažnokai pasitaikančio šiauliečių prašymo surasti automobilio savininką ir paprašyti patraukti kliūtimi tapusią jo transporto priemonę. Šįkart automobilis kliudė Ginkūnuose, Žeimių g. namo kieme, vykdomiems asfaltavimo darbams.

Pagal valstybinį numerį nustačius, kad automobilis priklauso vienai įmonei, telefonu buvo susisiekta su jos direktoriumi. Pareigūnai išgirdo, kad įmonės automobilis niekam negali trukdyti, nes jis stovi ne kieme, o saugomoje automobilių parkavimo aikštelėje.

Nepavykus problemos išspręsti telefonu, į Ginkūnus buvo nusiųstas patrulių ekipažas, kuris savo akimis pamatė, kad kieme stovintis HYUNDAI TUCSON tikrai trukdo asfaltavimo darbams. Dar kartą susisiekus su automobilio savininkais, paaiškėjo, kad jų įmonė yra Vilniuje ir jų automobilis HYUNDAI TUCSON - irgi Vilniuje. Tiek Vilniuje, tiek Šiauliuose esančių automobilių valstybiniai numeriai buvo identiški.

Pro langą į Ginkūnuose stovinčio automobilio salono vidų pažvelgę Šiaulių pareigūnai pamatė ant salono grindų besimėtančius dvejus latviškus valstybinius numerius. Iš karto kilo įtarimas, kad ant automobilio esantys lietuviški numeriai gali būti netikri. Ir įtarimas pasitvirtino. Pasinaudojus duomenų bazėmis, rebusas buvo išspręstas. Pasirodo asfaltavimo darbams trukdęs 2020 metais pagamintas HYUNDAI TUCSON į Ginkūnus buvo atvairuotas iš Latvijos ir ieškomas Latvijos policijos, nes tą pačią dieną jis Rygoje buvo pavogtas. Vagims, matyt, ir mintis nekilo, kad kažkam gali užkliūti gyvenvietės kieme pastatytas automobilis. Ir būtų, ko gero, neužkliuvęs, jei ne kiemo asfaltavimo darbai, kurie sugriovė visus nusikaltėlių planus.