BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kaimynės budrumas apsaugojo butą nuo vagystės

Data

2021 11 29

Įvertinimas
0
Pixabay.com nuotr.
Pixabay.com nuotr.

Lapkričio 27-sios naktį Šiauliuose esančio Dvaro g. daugiabučio namo gyventojos dėmesį patraukė įtartini garsai. Apie 2 val nakties ji išgirdo iš kaimyno balkono sklindantį šnabždesį ir medžio traškesį. Įtarusi, jog kažkas per balkoną bando patekti į kaimyno butą, moteris greitai surinko Skubiosios pagalbos tarnybų numerį 112.

Į įvykio vietą atskubėję Šiaulių apskrities policijos pareigūnai pastebėjo pralaužtas apsaugines balkono grotas, tačiau balkone nieko nesimatė. Tik žvilgtelėję į balkono grindis, jie išvydo gulinčias dvi žmogystas, kurios apsimetė miegančios.

Buvo sulaikyti 34 ir 22 metų šiauliečiai, kuriems nustatytas lengvas girtumas. Vienas jų gyvena tame pačiame daugiabutyje. Sulaikytųjų kėslus išdavė išlaužtos apsauginės grotos ir apgadintos balkono durys, kurias buvo pasikėsinta taip pat išlaužti. Sulaikytieji pripažino, kad rengėsi apvogti butą, kurio šeimininkas pastaruoju metu čia negyveno, nes yra išvykęs.

Abu sulaikytieji su teisėsauga yra turėję reikalų ne vieną kartą. Šįkart jiems pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę iš gyvenamųjų patalpų. Jiems skirtos kardomosios priemonės, nesusijusios su laisvės atėmimu.