BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Jūsų dėmesys ir pastabumas gali nuraminti žmogaus ieškančius artimuosius

Data

2021 04 07

Įvertinimas
0
Antanas Lidas
Antanas Lidas

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato darbuotojai nuo vakar ieško 81-nerių metų Antano Lido, kuris iš ryto išėjo iš namų, esančių Šiaulių rajone, Linartų kaime, ir negrįžo. Vyrui yra senatvinė demencija, jis sunkiai orientuojasi aplinkoje ir ją vertina neadekvačiai, todėl išėjo vilkėdamas ne pagal sezoną - tik baltinius ir kelnes, bei avėdamas, vadinamuosius kroksus.

Policijos pareigūnai vakar vakare paieškai pasitelkė krašto apsaugos sraigtasparnį, kuris, primontavęs termovizinę įrangą, dingusiojo Kurtuvėnų apylinkėse ieškojo iki vidurnakčio, tačiau nerado.

Šiandien paieška bus tęsiama su dronais.Labai reikalinga ir gyventojų pagalba. Jei kas pastebėtumėte apylinkėse klaidžiojantį vyrą, tuoj pat skambinkite Skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112.

Jūsų dėmesys labai svarbus. Prieš metus A. Lidas taip pat buvo pasišalinęs iš namų ir jį išgelbėjo vienos Vaiko teisių apsaugos tarnybos darbuotojos pastabumas. Ji, naktį važiuodama tarnybos reikalais, nesiorientuojantį vyrą pastebėjo Aukštelkės gyvenvietėje, už keliolikos kilometrų nuo vyro gyvenamosios vietos. Tada jis buvo surastas po pusės paros. Moteris išgelbėjo jį nuo sušalimo, nes buvo šalta vasario naktis. Dabar naktis taip pat nebuvo šilta, juo labiau, kad vyras apsirengęs menkai.