BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Iš užsienio grįžęs emigrantas Lietuvoje pasėjo mirtį

Data

2021 11 15

Įvertinimas
0

Lapkričio 15-ąją Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai dviem mėnesiams sankcionavo Radviliškio r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, eismo įvykį su mirtinomis pasekmėmis sukėlusio 35 metų vyro suėmimą.

Lapkričio 13-ąją 10.40 val. šio vyro vairuojamas automobilis „VW Golf“ įvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu „Suzuki“, kuriuo važiavo šeima iš Kauno rajono. Eismo įvykyje žuvo 62 metų vairuotojas ir jo žmona. 35 metų jų dukra dėl patirtų traumų buvo paguldyta į Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos skyrių.

„VW Golf“ vairuotojas automobilį vairavo neturėdamas tam teisės, nes jos niekada nebuvo įgijęs, ir neblaivus. Alkoholio matuoklis parodė 1,7 prom. girtumą. Dėl kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimo jam pradėtas ikiteisminis tyrimas. Vyras pripažino, prieš sėsdamas prie automobilio vairo, vartojęs alkoholį.

Kėdainių rajone gyvenamąją vietą deklaravęs vairuotojas daugiau yra žinomas užsienio šalių teisėsaugai, nei mūsų šalies pareigūnams, nes, sulaukęs pilnametystės, jis daugiau laiko leido užsienyje. Jau nuo 2008-ųjų pradėjo plaukti į Lietuvą informacija apie jo vykdomas nusikalstamas veikas Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje. Čia jam buvo taikytos teisinės sankcijos už vagystes, tyčinį nuosavybės sugadinimą, kūno sužalojimą, suklastotų dokumentų naudojimą, vairavimą apsvaigus ir kt.

Eismo įvykį Radviliškio rajone vyras sukėlė, grįždamas iš Olandijos. Mįslę teisėsaugai užminė ir jo vairuojamas automobilis, kurio valstybiniai numeriai – vokiški, o duomenų bazė parodė, kad nuo lapkričio 8 d. Vokietijos teisėsauga yra paskelbusi jo tarptautinę paiešką. Tyrėjai dabar tikslina, ar ieškomas automobilis, ar tik jo valstybiniai numeriai.