BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Gegužės mėnesį planuojamos prevencinės priemonės

Data

2022 05 05

Įvertinimas
0

Policijos pareigūnai gegužės mėnesį Šiaulių ir Telšių apskričių keliuose planuoja vykdyti tokias tikslines prevencines priemones:

▪ gegužės 4–10 d. – transporto priemonių, įskaitant dviračių, elektrinių paspirtukų, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų kontrolė (angl. Operation Alcohol & Drugs). Tai Europos kelių policijos tinklo ROADPOL (angl. European Roads Policing Network) inicijuota priemonė, kurią vykdys daugelio Europos šalių kelių policijos pajėgos;

▪ gegužės 12–15 d. ir 19–21 d. – dviračių (elektrinių paspirtukų) vairuotojų kontrolė (kaip šie eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių VIII skyriaus (Reikalavimai dviračių vairuotojams) nuostatų);

▪ gegužės 24–27 d. – pavojingo ir chuliganiško vairavimo, manevravimo, lenkimo, kur tai draudžiama daryti, važiavimo per sankryžas, šviesoforo signalų paisymo kontrolė, o taip pat vairuotojų veiklos, nesusijusios su vairavimu, kontrolė (naudojimasis mobiliojo ryšio priemonėmis ir pan.).