BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

cigaretes.jpg
2022 05 10
Dėl didelio kiekio kvaišalų laikymo, nelegalių šaudmenų ir kontrabandos šiauliečiui gresia ilgi metai nelaisvės

Šiaulių apygardos prokuratūra kaltinamuoju aktu užbaigė ikiteisminį tyrimą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 58 metų šiauliečiui pareikšti kaltinimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis, šaudmenimis ir naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ir ...

lrt.lt nuotrauka
2022 05 06
Neužkibk ant fiktyvios nuorodos kabliuko

Privatūs pirkimo-pardavimo sandoriai elektroninėje erdvėje visada rizikingi. Per pastarąsias savaites pasipylė pareiškimai iš Šiaulių ir Telšių apskričių gyventojų, kurie nukentėjo interneto svetainėje pasiskelbę parduodantys įvairius daiktus. Sukčiai  apgaule iš jų sąskaitų pasisavino šimtus ir tūkstančius eurų.

Gegužės mėnesį planuojamos prevencinės priemonės
2022 05 05
Gegužės mėnesį planuojamos prevencinės priemonės

Informuojame, kad policijos pareigūnai gegužės mėnesį Šiaulių ir Telšių apskričių keliuose planuoja vykdyti tokias tikslines prevencines priemones.

Raimonda (kairėje) ir Rimantė (dešinėje) Mockutės
2022 05 03
Važiavo daryti staigmenos, tačiau ją patyrė pačios (video)

Prieš pora mėnesių į policijos gretas įsiliejusios Šiaulių apskrities policijos Raseinių komisariato tyrėja Rimantė Mockutė ir jos dvynė sesė Raimonda - Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėja, vėlų balandžio 27-osios vakarą nuosavu automobiliu važiavo pas Raseinių rajone gyvenančią draugę. Pakilią nuotaiką kelyje nuo Raseinių link Žaiginio ...

Tragišką eismo įvykį Šiauliuose sukėlusiam vyrui skirtas suėmimas
2022 04 26
Tragišką eismo įvykį Šiauliuose sukėlusiam vyrui skirtas suėmimas

Šiandien Šiaulių apylinkės teismas tenkino Šiaulių apylinkės prokuratūros prašymą skirti griežčiausią kardomąją priemonę šių metų balandžio 24 d. Šiauliuose mirtiną eismo įvykį sukėlusiam vairuotojui. Teismas jam skyrė 3 mėnesių suėmimą.

Atvirų durų diena Šiaulių apskrities policijoje
2022 04 26
Atvirų durų diena Šiaulių apskrities policijoje

Kviečiame jaunimą susipažinti su policijos pareigūnų darbu, sužinoti apie studijas bei karjeros galimybes.

Girtų jaunuolių nuotykiai per šv. Velykas baigėsi kaktomuša į medį
2022 04 22
Girtų jaunuolių nuotykiai per šv. Velykas baigėsi kaktomuša į medį

Tarsi velykinis margutis šv. Velykų dieną Pakruojo rajone dužo į medį „Opel Frontera“, prisėdusi neblaivių jaunuolių. Nuvykę į nurodytą Šikšnių kaime esančią Sodžiaus gatvę, Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai rado tik apgadintas dviejų medžių žieves. Jokio automobilio, kaip ir jo stabdymo žymių, ten nebuvo.

Asociatyvi Scanpix nuotrauka
2022 04 21
Gyvenimas nuosprendį paskelbė anksčiau už teismą

Balandžio 20 d. Šiaulių apskrities policiją pasiekė informacija, jog ligoninėje mirė 47 metų šeduvis, kuris buvo įtariamas 51-erių metų Šeduvos gyventojos nužudymu ir Tardymo izoliatoriuje laukė teismo. Tačiau teismo jis nesulaukė, nes dėl sveikatos problemų jam prireikė medikų paglbos, tačiau šie padėti nebegalėjo.

M. Patašiaus nuotrauka
2022 04 19
Kai pyktis atima protą, kenčia kišenė

50-metis Šiaulių rajono gyventojas Velykas pasitiko visai nekrikščioniškai - keršto kirčiais apdovanojo visus, su kuriais kažkada buvo susipykęs. Tačiau  privertęs kitus kentėti, pats kentės daugiausiai, kadangi nukentėjusieji pasirengę pareikšti jam civilinį ieškinį, kurio vertė gali siekti gerokai per dešimt tūkstančių eurų.

velykų nuotrauka.JPG
2022 04 15
Mielieji,

pavasarėjanti ir bundanti žemė įkvepia viltį, o atgimusi gamta dovanoja ir pačią gražiausią pavasario šventę – šventas Velykas.

Nepaisant didžiulės konspiracijos, narkotikų siuntėjas buvo demaskuotas
2022 04 14
Nepaisant didžiulės konspiracijos, narkotikų siuntėjas buvo demaskuotas

Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūros prokurore šiuo metu baigia tirti baudžiamąją bylą, kurioje 21-erių metų šiaulietis įtariamas narkotinių medžiagų kontrabanda ir neteisėtu jų disponavimu. Vaikinui tai bus jau šeštas teistumas.

Prasidėjus žemės ūkio darbams raginame ūkininkus pasirūpinti turto saugumu
2022 04 08
Prasidėjus žemės ūkio darbams raginame ūkininkus pasirūpinti turto saugumu

Po žiemos veiklą laukuose atnaujinę ūkininkai ir žemės ūkio bendrovės skuba dirbti žemę, o po dienos darbų brangią techniką neretai palieka laukuose, be priežiūros. Policija primena ūkininkams, kad tinkamai neapsaugotas turtas gali tapti masalu vagims.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 18 Pirmyn