Visos naujienos

Kęstutis Linkus.jpg
2021 01 22
Bausmės vengimas sugeneruoja dar vieną bausmę

Šiaulių apskrities policijos Pakruojo komisariato pareigūnai paskelbė 27 metų Kęstučio Linkaus paiešką, nes vyras vengia atlikti arešto bausmę. Jis nuteistas už kelių transporto eismo saugumo taisyklių pažeidimą, dėl kurio įvyko eismo įvykis.

Dokumentus klastojęs šiaulietis indulgencijos nuo baudžiamosios atsakomybės nepasigamino (video)
2021 01 21
Dokumentus klastojęs šiaulietis indulgencijos nuo baudžiamosios atsakomybės nepasigamino (video)

Ne vienerius metus Šiaulių centre gyvenęs ir savo butą dokumentų klastojimo dirbtuvėmis pavertęs vyras buvo demaskuotas praėjusių metų balandį, kai Šiaulių apskrities policijos pareigūnai, tikrindami informaciją apie Šiaulių apskrityje gaminamus netikrus dokumentus, jo bute atliko kratą.

Jūratė su kolegomis iš Vilniaus Sigute Urbonavičiene ir Denisu Korobovu
2021 01 20
Misijoje pareigūnę lydėjo paslaugūs kolegos ir bauginantys gamtos reiškiniai

Į Europą kelerius metus atvykstant tūkstančiams pabėgėlių, jų tarpinėmis stotelėmis tapusiose šalyse nuolat veikia pabėgėlių stovyklos, o jose dirbantiems vietos pareigūnams geranoriškai talkina kolegos iš kitų valstybių. Ne išimtis ir Lietuva. Du mėnesius Graikijos Samos saloje misiją atliko Šiaulių policijos pareigūnė Jūratė Glodenytė.

Šiaulių kriminalistai pergudravo juos ir draudimo bendrovę apgauti planavusį šilutiškį
2021 01 20
Šiaulių kriminalistai pergudravo juos ir draudimo bendrovę apgauti planavusį šilutiškį

Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, prieš pora metų pradėję tirti Raseinių rajone iš automobilio įvykdytą vagystę, kurios metu, anot savininko, buvo padaryta per 13 tūkstančių eurų turtinė žala, buvo priversti bylą nutraukti ir pradėti naują ikiteisminį tyrimą – dėl melagingo pranešimo apie nebūtą nusikaltimą.

Šiaulių pareigūnai užkirto kelią iš Šiaulių į pasaulinę rinką patenkančiam dopingui ir  žmogaus sveikatai  pavojingoms cheminėms medžiagoms (video)
2021 01 19
Šiaulių pareigūnai užkirto kelią iš Šiaulių į pasaulinę rinką patenkančiam dopingui ir žmogaus sveikatai pavojingoms cheminėms medžiagoms (video)

Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai kartu su ikiteisminį tyrimą kuruojančia  prokurore teismui nagrinėti perdavė baudžiamąją bylą, kurioje 31-erių metų šiaulietis kaltinamas net 13 nusikalstamų veikų.   

žiemos nuotrauka.jpg
2021 01 15
Policija primena: žiemiški orai sunkina dalyvavimą eisme

Pastaruoju metu mūsų šalį apgaubusi tikra žiema kelia nemažą rūpestį, ir eismo dalyviai, ypač vairuotojai, nesugeba įvertinti važiavimo sąlygų.

Nors pats negeria, tačiau „naminukę“ gamino „savoms reikmėms“
2021 01 14
Nors pats negeria, tačiau „naminukę“ gamino „savoms reikmėms“

Beveik visi demaskuoti „naminukės“ gamintojai aiškina, kad ją gamino „savo reikmėms“. Tokią pat versiją pateikė ir sausio 12-osios vidurdienį Radviliškyje su „velnio lašų“ kroviniu sulaikytas 57 metų joniškietis.

Nuotrauka iš ve.lt
2021 01 13
Šiaulių kriminalistai tiria fejerverkais maskuotą vagystę

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai tiria praėjusių metų gruodžio 30 d. įvykdytą vagystę, kurios metu Šiauliuose, Pramonės g., išdaužus stiklinių durų stiklą, iš UAB-ės patalpų buvo pagrobti nešiojamieji kompiuteriai.

Laisvės gynėjų dieną prisimename, kodėl esame laisvi
2021 01 13
Laisvės gynėjų dieną prisimename, kodėl esame laisvi

Sausio 13-osios įvykius gerai prisimena visi, kas patys juose dalyvavo ar stebėjo iš šalies. Tačiau istorijos vadovėliai, išlikusi vaizdinė medžiaga ir jautrūs artimųjų pasakojimai Laisvės gynėjų dieną primena ir tiems, kurie prieš 30 metų dar nė nebuvo gimę.

T.Markulevičiaus asociatyvi nuotrauka
2021 01 11
Nužudymu kaltinamas Raseinių rajono gyventojas nusikaltimą bandė užmaskuoti gaisru

Kai alkoholiui priklausomybę turintis 36 metų Raseinių rajono, Norgėlų kaimo, gyventojas, vartojęs gydytojo paskirtus vaistus, turėjusius jam padėti spręsti šią problemą, juos, įtariama, ėmė vartoti kartu su alkoholiu, įvyko tragedija, kurios pasekmė – nužudyta sugyventinė ir jos motina bei sudegintas namas, kuriame jos gyveno.

Bendradarbiavimo pasiūlymas internetu gali būti  sukčių pinklės
2021 01 08
Bendradarbiavimo pasiūlymas internetu gali būti sukčių pinklės

Sumanęs pagerinti šeimos finansinę padėtį 32 metų Raseinių rajono gyventojas praėjusių metų balandį ėmėsi nusikalstamo „verslo“ plano, kurio vaisiais pasidžiaugė neilgai, nes buvo demaskuotas ir patrauktas baudžiamojon atsakomybėn.

Kai šermenys virsta išgertuvėmis...
2021 01 05
Kai šermenys virsta išgertuvėmis...

Paskutinės praėjusių metų dienos rytas Šiaulių apskrities policijai prasidėjo žinia, jog Šiauliuose, Dainavos take, esančiame gyvenamajame name rastas negyvas namo šeimininkas, ant kurio kūno buvo matyti smurto žymės. Apie tai policijai pranešė šeimininko sūnus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 16 Pirmyn