BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Antanas Lidas
2021 04 07
Jūsų dėmesys ir pastabumas gali nuraminti žmogaus ieškančius artimuosius

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato darbuotojai nuo vakar ieško 81-nerių metų Antano Lido, kuris iš ryto išėjo iš namų, esančių Šiaulių rajone, Linartų kaime, ir negrįžo. Vyrui yra senatvinė demencija, jis sunkiai orientuojasi aplinkoje.

IMG_9347.JPG
2021 04 06
Taksi vairuotojai – ne tik vežimo paslaugų teikėjai

Raseinių policijos Veiklos skyriaus tyrėjus pasiekė informacija, kad jų aptarnaujamoje teritorijoje taksi atlieka ne tik žmonių vežimo, bet ir alkoholio tiekimo paslaugas.

Velykų nuotrauka.jpg
2021 04 02
Mielieji,

Su Šventomis Velykomis į žemę ateina pavasaris, kartu sugrąžindamas saulės šilumą, geresnę nuotaiką ir džiaugsmą į kiekvieno mūsų širdis.

Prekybos centro darbuotojams surengė savo  apatinio trikotažo pristatymą  (video)
2021 04 02
Prekybos centro darbuotojams surengė savo apatinio trikotažo pristatymą (video)

Vasario 15 d. vieno Radviliškio prekybos centro darbą savo chuliganišku elgesiu sutrikdę vyrai eilinį kartą sulaukė teisėsaugos dėmesio. Jiems buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuris pastarosiomis dienomis jau baigtas.

Duomenų nesutapimas  pagimdė įtarimą dėl gamtos taršos
2021 04 01
Duomenų nesutapimas pagimdė įtarimą dėl gamtos taršos

Kovo 31-osios rytą Šiaulių apskrities policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos tyrėjai kartu su aplinkosaugos specialistais ir ugniagesiais-gelbėtojais išvyko į Mažeikių rajoną atlikti kratos vienoje uždarojoje akcinėje bendrovėje, kurios veikla – pagrindinio ekologiškai švarių degalų komponento - iš rapsų išgautų riebalinių rūgščių metilo esterio, gamyba.

Šiaulietis  ne tik neatsakingai tvarkė savo verslo buhalteriją, bet ir buvo neatsakingas, saugodamas šaudmenis  bei medžiodamas (video)
2021 03 31
Šiaulietis ne tik neatsakingai tvarkė savo verslo buhalteriją, bet ir buvo neatsakingas, saugodamas šaudmenis bei medžiodamas (video)

Bendradarbiavimo su Šiaulių apskrities valstybine mokesčių inspekcija išdava - Šiaulių apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų tyrimas dėl vienos Šiaulių rajone, Kuršėnuose, registruotos automobilių prekyba užsiimančios įmonės.

Shuttersock nuotrauka
2021 03 29
Sukčiai lengvai gautais tūkstančiais džiaugėsi neilgai, teko grįžti „prie suskilusios geldos“ ir stoti prieš teismą

Fiktyviai įdarbinti darbuotoją, jį įkalbėti sudaryti didžiules vartojimo kredito sutartis, o pinigus panaudoti savo tikslams – tokia sukčių nusikalstama veika buvo nustatyta sėkmingu Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnų ir prokuratūros darbu.

Tarp muziejaus saugyklos eksponatų – neteisėtai laikomi sprogmenys ir ginklai
2021 03 25
Tarp muziejaus saugyklos eksponatų – neteisėtai laikomi sprogmenys ir ginklai

Jei ne poreikis perkraustyti Joniškio istorijos ir kultūros muziejaus saugyklos eksponatus iš vienų patalpų į kitas, būtų ir nepaaiškėję, kad saugykloje yra ir labai nesaugių daiktų.  

Nepilnamečiai.jpg
2021 03 24
Skanėstų poreikis išdavė nepilnamečius vagysčių vykdytojus

Kovo 15-osios ir 16-osios naktimis Radviliškyje įvykdytos trys vagystės iš parduotuvių tarp radviliškiečių pasėjo nerimą – kas siautėja mieste? Radviliškio rajono policijos komisariato tyrėjai gyventojus jau gali nuraminti - kovo 17 d. buvo sulaikyti ir suimti du šiomis vagystėmis įtariami nepilnamečiai.

foto.jpg
2021 03 23
Raseinių rajone rastas ne tik nelegalus ginklas, bet ir aparatas naminei degtinei gaminti

Kovo 9 – ąją Šiaulių apskrities policijos budintieji sulaukė pranešimo, kad Raseinių rajono gyventojas neturėdamas leidimo savo namuose laiko šaunamąjį ginklą.

Šiaulių pareigūnai sugriovė vyro iliuziją  gimtinėje pasislėpti nuo atsakomybės už kitoje šalyje padarytą nusikaltimą
2021 03 19
Šiaulių pareigūnai sugriovė vyro iliuziją gimtinėje pasislėpti nuo atsakomybės už kitoje šalyje padarytą nusikaltimą

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai kovo 15 d. sulaikė Vokietijos teisėsaugos ieškomą šiaulietį Aimantą Kočiurovą. 36 metų vyro sulaikymui buvo išduotas Europos arešto orderis. Jis šiuo metu yra areštinėje ir laukia, kol bus parengti visi dokumentai dėl jo ekstradicijos.

Investicija su neproporcinga grąža – sukčių kabliukas patirties neturintiems investuotojams
2021 03 18
Investicija su neproporcinga grąža – sukčių kabliukas patirties neturintiems investuotojams

70-metis Šiaulių gyventojas, per „Snoro“ banko griūtį praradęs didžiulę pinigų sumą ir pastaruoju metu sumanęs investicijomis kompensuoti praradimus, tapo sukčių auka ir vėl prarado per 13 tūkstančių eurų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 15 Pirmyn