BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Angelų sargų dieną iškilmingai paminėjome Telšių katedroje
2022 10 03
Angelų sargų dieną iškilmingai paminėjome Telšių katedroje

Sekmadienį Šiaulių ir Telšių apskričių policijos darbuotojai rinkosi Telšių katedroje, kurioje minėjo profesinę šventę – Policijos (Angelų sargų) dieną.

Ričardas Krikštanavičius
2022 10 03
Angelas sargas – juo mažametei tapusiam kelmiškiui

Likimas lėmė, kad 45 metų Kelmės gyventojas Ričardas Krikštanavičius šių metų vasarą tapo vieno sunkaus nusikaltimo liudininku.  Savo aktyviais veiksmais jis ne tik išgelbėjo šešiametę mergaitę nuo tragiškų padarinių, bet ir savo pastebėjimais padėjo operatyviai sulaikyti nusikaltimą įvykdyti pasikėsinusį asmenį.

Prieš teismą stojo ir narkotikų tiekėjas, ir pirkėjai
2022 09 30
Prieš teismą stojo ir narkotikų tiekėjas, ir pirkėjai

Kad Raseinių rajone platinami kvaišalai, policijos pareigūnams buvo ne naujiena, tačiau, iš kur jie atkeliauja ir kas jais gyventojus aprūpina, reikėjo nustatyti. Įtarimų tyrėjai turėjo, tačiau įtarimus būtina pagrįsti įrodymais, kurie leistų tiekėją pričiupti.

G. Bitvinsko nuotrauka
2022 09 28
Sukčių pinklėms nepasidavusių asmenų vardu buvo daromi nauji sukčiavimai

Bausmę Pravieniškių pataisos namuose atliekantis 36 metų nuteistasis, siekdamas prasimanyti pinigų komfortiškesniam gyvenimui laisvės atėmimo vietoje, pasinaudojo sukčiavimo schema, kai, prisistačius prekės, apie kurios pardavimą skelbiama internete, pirkėju, suklastojamas pinigų pervedimas ir prašoma prekę perduoti atvyksiančiam kurjeriui.

Shutterstock nuotrauka
2022 09 23
Kad panorus tapti turtuoliu, netektų likti prie suskilusios geldos

Per nepilną mėnesį Šiaulių apskrities policija sulaukė net trijų nuo sukčių nukentėjusių moterų – vienos Šiaulių ir dviejų Kelmės gyventojų, pareiškimų dėl didžiulių sukčių iš jų išviliotų pinigų. Bendra jų suma siekia beveik 90 tūkst. eurų.

Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija primena saugumo principus bei ragina dažniau keliauti aplinkai draugiškais būdais
2022 09 21
Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija primena saugumo principus bei ragina dažniau keliauti aplinkai draugiškais būdais

Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija didžiuosiuose šalies miestuose kartu su jų savivaldybėmis rugsėjo 21-ąją vykdo prevencinę priemonę minėdami dvi svarbias datas – Europos dieną be žuvusiųjų keliuose ir Tarptautinę dieną be automobilio.

Komisariato salė pusdieniui  virto kraujo laboratorija
2022 09 20
Komisariato salė pusdieniui virto kraujo laboratorija

Policijos devizo GINTI. SAUGOTI. PADĖTI paskutinis žodis Šiaulių ir Telšių apskrities policijoje mažiausiai pora kartų per metus įprasminamas kraujo donorystės akcija. Pareigūnai ir kiti darbuotojai dalinasi savo krauju, stengdamiesi padėti į bėdą dėl sveikatos problemų patekusiems žmonėms.

Gelbėdamos vyrą  nuo svetimoteriavimo, moterys atsidūrė areštinėje
2022 09 16
Gelbėdamos vyrą nuo svetimoteriavimo, moterys atsidūrė areštinėje

Siekti teisingumo neteisinėmis priemonėmis yra neteisėta ir baudžiama. Nepaisant to, kad, žmogaus įsitikinimu, jis siekia kilnių tikslų. Dvi Mažeikių gyventojos tą suprato tik atsidūrusios areštinėje, kai joms buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto laisvės atėmimo.

Kontrabandinis krovinys į nelegalią rinką nepateko
2022 09 14
Kontrabandinis krovinys į nelegalią rinką nepateko

Rugsėjo 10-ąją, kai Šiauliuose šurmuliavo didžiausios miesto šventės „Šiaulių dienos 786“ renginiai, vienas šio miesto gyventojas, matyt, nutaręs pasinaudoti tuo, kad policijos pareigūnų dėmesys koncentruotas viešajai tvarkai užtikrinti šiuose renginiuose ir, tikėtina, kad niekam daugiau laiko jie neturės, nutarė šventės nešvęsti, o saugiai prasukti neteisėtą  bizniuką.

Pamestas asmens tapatybės dokumentas tapo machinacijų įrankiu
2022 09 13
Pamestas asmens tapatybės dokumentas tapo machinacijų įrankiu

Dėl sukčiavimo pričiuptas 39 metų šiaulietis teisėsaugai nurodė keistoką savo nusikalstamos veikos motyvą - patikrinti, kiek ir ko galima nuveikti su svetima mokėjimo kortele, kaip veikia įmonių kontrolės sistemos.  Tačiau nusikalstamų veikų, dėl kurių nukentėjo net aštuoni žmonės, darymą eksperimentu pavadinti neišeina.

Keletą metų trukęs neteisėtas pasipelnymas šiauliečių porą atvedė į teisiamųjų suolą
2022 09 06
Keletą metų trukęs neteisėtas pasipelnymas šiauliečių porą atvedė į teisiamųjų suolą

Šiaulių apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai po intensyvaus daugiau nei du metus trukusio bendro darbo su Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroru baigė ikiteisminį tyrimą dėl Šiauliuose veikusios plastmasės gaminių gamybos įmonės turto iššvaistymo ir apgaulingo buhalterinės apskaitos ...

Rugsėjį – didesnis policijos dėmesys saugumui keliuose
2022 08 31
Rugsėjį – didesnis policijos dėmesys saugumui keliuose

Kiekvienais metais rugsėjis į gatves grąžina būrius žmonių. Miestų gyventojai po vasaros pradeda aiškiai jausti spartesnį gyvenimo pulsą, o tuo pačiu ir poreikį būti atidesniems gatvėse, saugoti save ir aplinkinius. Informuojame, kad visą rugsėjį įvairiose miestų ir miestelių vietose pareigūnai vykdys reidus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 21 Pirmyn