BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

mašinos nuotrauka.jpg
2021 06 18
Prieš teismą stos draudimo įmones galimai apgaudinėjusi šeima

Šiaulių apylinkės prokuratūros prokuroras Laurynas Butvidas surašė kaltinamąjį aktą ir teismui perdavė baudžiamąją bylą dėl galimai sukčiavusios ir iš draudimo įmonių neteisėtai išmokas gavusios šiauliečių šeimos.

nuotrauka.jpg
2021 06 16
Raseinių rajone tęsiama kova su nelegalią veiklą vykdančiais „verslininkais“

Turėdami informacijos, kad Raseinių rajono, Pramedžiavos kaime, Ūkininkų gatvėje vykdoma nelegali veikla, policijos pareigūnai nuvyko tai patikrinti.

Su vogtomis prekėmis ilgapirščiai toli nenubėgo – sutrukdė policininkų profesinis pastabumas
2021 06 14
Su vogtomis prekėmis ilgapirščiai toli nenubėgo – sutrukdė policininkų profesinis pastabumas

Tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje tarnybos metu atsidūrę policijos pareigūnai sulaikė vos prieš kelias minutes vagystę iš parduotuvės įvykdžiusius ilgapirščius.

Vis nepasimokoma iš sukčiavimo pavyzdžių: žmonės ir toliau kimba ant sukčių kabliuko
2021 06 14
Vis nepasimokoma iš sukčiavimo pavyzdžių: žmonės ir toliau kimba ant sukčių kabliuko

Rodos, visiems gerai žinoma, kad pirkti internetu iš nepažįstamųjų rizikinga. Visgi vertėtų prisiminti apie grėsmę likti apgautam ir tada, kai pats parduodi nebenaudojamą daiktą. Prieš kelis mėnesius į vieno „pirkėjo“ pinkles pakliuvo keturi žmonės, norėję parduoti savo nebenaudojamus prietaisus.

Aivaras Rinkevičius su savo tarnybiniu šunimi
2021 06 04
Likimo valiai paliktą šunytę išgelbėjo pro šalį ėję policijos pareigūnai

Birželio 2 d. Šiaulių apskrities policijos kinologas Aivaras Rinkevičius su vyriausiuoju patruliu Daumantu Miniausku tarnybos metu stabtelėjo nuošalioje Šiaulių miesto vietoje, nes reikėjo pavedžioti tarnybinį šunį Hašą. Vaikštinėdami atokiais žmonių nelankomais takeliais pareigūnai netikėtai išgirdo cypimą.

Naujas reiškinys – kontrabandinių  cigarečių  kolekcionavimas
2021 06 04
Naujas reiškinys – kontrabandinių cigarečių kolekcionavimas

Kai kelių tūkstančių kontrabandinių cigarečių pakelių turėtojas tvirtina, kad jas įsigijo savo reikmėms, pareigūnams kelia šypseną, o kai tūkstantinio kiekio nerūkantis savininkas irgi aiškina tą patį, sukelia nuostabą – negi visuomenėje atsirado naujovė - kontrabandinių cigarečių kolekcionavimas?

Netikėtas pareigūnų pasirodymas „kulinarinio paveldo“ puoselėtojus privertė sprukti
2021 06 02
Netikėtas pareigūnų pasirodymas „kulinarinio paveldo“ puoselėtojus privertė sprukti

Gegužės 28-ąją darbo diena Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnams prasidėjo labai anksti. Apie 5 val. ryto trys tyrėjai išsirengė į mišką. Ne, ne bundančios gamtos vaizdais pasigrožėti, o eliminuoti prie šių vaizdų nederančių detalių.

Pigesni kontrabandiniai rūkalai kainuoja labai brangiai
2021 05 31
Pigesni kontrabandiniai rūkalai kainuoja labai brangiai

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai turi gyventojų palaikymą kontroliuojant nelegalią kontrabandinių cigarečių apyvartą rajone.  Informacija apie prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis gyventojai  nuolat dalinasi su policijos pareigūnais. Paskutinė jų pateikta informacija pasitvirtino gegužės 25 d.

Shutterstock nuotrauka
2021 05 28
Visų dėmesiui: nemokama pamoka, kuri vienam šiauliečiui kainavo net pusšimtį tūkstančių eurų

Pirkimas internetu visad rizikingas – nematai, su kuo turi reikalą ir dažnai gali patekti ant sukčių užmestos meškerės kabliuko. O tas kabliukas – tai nereali, mažesnė negu rinkos, parduodamo daikto kaina. 

Pareigūnai Mažeikiuose demaskavo nelegalios prekybos kontrabandinėmis  cigaretėmis ir  namine degtine tinklą
2021 05 26
Pareigūnai Mažeikiuose demaskavo nelegalios prekybos kontrabandinėmis cigaretėmis ir namine degtine tinklą

Šiaulių ir Telšių apskrities policijos kolektyvams dirbant eksperimento sąlygomis bendrai, vienos apygardos principu, rengiamos ir bendros priemonės, ypač tada, kai jos pareikalauja didelių žmogiškųjų išteklių. 

Tiesos - dvi, o išvada - viena: saugokim vieni kitus
2021 05 21
Tiesos - dvi, o išvada - viena: saugokim vieni kitus

Kai pavasarį į eismo dalyvių gretas aktyviai įsijungia dviratininkai, tarp jų ir vairuotojų stoja priešprieša, sukelianti nuolatines diskusijas. Kiekvienas jų turi savo tiesą. O priešpriešos galėtų ir  nebūti, jei būtume truputėlį dėmesingesni, truputėlį atidesni, truputėlį paslaugesni ir pagarbesni vienas kitam...

V. Liaudansko nuotrauka
2021 05 19
Suglumintas senolis vagišiams pats parodė stalčių, kuriame saugojo santaupas

Santaupas namuose laikyti – nesaugu. Kaip ir nepažįstamų asmenų akivaizdoje juos imti iš savo slaptavietės. Nepraraskite budrumo ir nepažįstamo asmens prašymą pasmulkinti pinigines kupiūras vertinkite, kaip kėslą jus apvogti. Tik taip išvengsite dviejų radviliškiečių likimo.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 15 Pirmyn