BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Gintaras Mačiulis.jpg
2021 11 30
Kai profesinis azartas stipresnis už laisvalaikio viliones, pareigūno darbą lydi sėkmė

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus viršininkas Gintaras Mačiulis siūlo galą, kuris visą jo komandą atvedė prie telefoniniu sukčiavimu užsiimančios nusikalstamos organizuotos grupės demaskavimo, užčiuopė netikėtai.

Pixabay.com nuotr.
2021 11 29
Kaimynės budrumas apsaugojo butą nuo vagystės

Lapkričio 27-sios naktį Šiauliuose esančio Dvaro g. daugiabučio namo gyventojos dėmesį patraukė įtartini garsai. Apie 2 val nakties ji išgirdo iš kaimyno balkono sklindantį šnabždesį ir medžio traškesį.

Skelbiamas elektroninis aukcionas
2021 11 23
Skelbiamas elektroninis aukcionas

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia pripažinto nereikalingu naudoti turto centralizuotą elektroninį aukcioną.

Siekęs nubausti buvusią sugyventinę, bausmei pasmerkė pats  save
2021 11 23
Siekęs nubausti buvusią sugyventinę, bausmei pasmerkė pats save

Įžeistos 51-erių metų Raseinių rajono gyventojo ambicijos ir siekis atkeršyti bendro gyvenimo su juo atsisakiusiai moteriai, vyrą atvedė į teisiamųjų suolą. Jam pareikšti kaltinimai dėl žmogaus terorizavimo, viešosios tvarkos pažeidimo ir neteisėto vertimosi ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla.

Savaitgalio reiduose išskirtinis dėmesys vairuotojų blaivumui
2021 11 22
Savaitgalio reiduose išskirtinis dėmesys vairuotojų blaivumui

Savaitgalį ir pirmadienio rytą Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje organizuotos prevencinės priemonės eismo saugumui didinti. Ypatingas dėmesys – vairuotojų blaivumo kontrolei.

Bėgdamas iš eismo įvykio, nuo atsakomybės nepasislėpė, tik pablogino savo padėtį
2021 11 20
Bėgdamas iš eismo įvykio, nuo atsakomybės nepasislėpė, tik pablogino savo padėtį

Lapkričio 20-osios ryte Šiaulių apskrities policijos Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė vairuotoją, įtariamą prieš savaitę, lapkričio 13-ąją, Radviliškyje, kelyje Panevėžys-Šiauliai, pėsčiųjų perėjoje, partrenkus ir sunkai sužalojus 50-metį Radviliškio gyventoją, kuris ligoninėje mirė.

Renovacijos darbai pateikė staigmeną
2021 11 17
Renovacijos darbai pateikė staigmeną

Lapkričio 16-osios pavakary Radviliškyje į V. Kudirkos g. skubėjo policijos ir antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnai, nes apie 17 val. Šiaulių apskrities policijos Operatyvaus valdymo skyrių pasiekė informacija apie čia rastus sprogmenis bei šaudmenis.

Iš užsienio grįžęs  emigrantas Lietuvoje pasėjo mirtį
2021 11 15
Iš užsienio grįžęs emigrantas Lietuvoje pasėjo mirtį

Lapkričio 15-ąją Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai dviem mėnesiams sankcionavo Radviliškio r., kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva, eismo įvykį su mirtinomis pasekmėmis sukėlusio 35 metų vyro suėmimą.

Anželikos Stackevič nuotrauka
2021 11 15
Demaskuoti paspirtukų vagį pareigūnams padėjo vaizdo kameros

Spalio pradžioje dviejų paspirtukų netekęs Joniškio gyventojas buvo maloniai nustebintas, kai praėjus vos keletai dienų nuo vagystės, Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai jam pranešė, kad paspirtukai surasti, ir juos grąžino savininkui.

Žinutė vairuotojams: visada naudingiau pripažinti pažeidimą, o ne bėgti nuo atsakomybės (video)
2021 11 11
Žinutė vairuotojams: visada naudingiau pripažinti pažeidimą, o ne bėgti nuo atsakomybės (video)

Jei atsitiko taip, kad pažeidėte eismo taisykles, tai gyvenimo realybė byloja, kad tokiu atveju geriausias variantas - pripažinti pažeidimą, o ne bėgti, tiesiogine šio žodžio prasme, nuo atsakomybės. Išsisukti nuo jos tikrai nepavyks, o save nubausite dvigubai griežčiau.

Jėga paauklėti Šiaulių rajono gyventoją sumaniusiems  akmeniškiams teko stoti prieš teismą
2021 11 09
Jėga paauklėti Šiaulių rajono gyventoją sumaniusiems akmeniškiams teko stoti prieš teismą

Auklėjimas smurtu - visada bevaisis ir baigiasi baudžiamosiomis priemonėmis jį taikantiems asmenis. Tą suprato, tik, deja, pavbėluotai, trys Naujosios Akmenės gyventojai, šių metų kovo 7-osios vakare siautėję Šiaulių rajone ir kumščiais, kardu bei oriniu pistoletu auklėję savo pažįstamos merginos brolį.

Modestas Tautkus
2021 11 04
Būti visada ir viskam pasirengus įkvepia ne tik pareigūno priesaika, bet ir iš bičių pasaulio perimti jų darnaus sugyvenimo principai (video)

Pastaruoju metu policinių funkcijų neatliekančiam, o Šiaulių apskrities kolegas mokančiam profesinių įgūdžių vyriausiajam specialistui Modestui Tautkui net du vakarus iš eilės po darbo dienos teko imtis tiesioginių policinių pareigų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 13 Pirmyn