Visos naujienos

Ž. Gedvilos nuotrauka
2020 09 24
Už „Smart-ID“ programėlės gali kyšoti ir neatidžius vartotojus žvejojanti sukčių meškerė

Patikliai „Smart-ID“ programėlę atnaujinusi šiaulietė neteko 1000 eurų. Rugsėjo 21-osios vakare 27 metų mergina mobiliuoju telefonu gavo žinutę su nurodymu mobiliajame telefone atnaujinti „Smart-ID“ paskyrą. 

Temidės nugalėtojai.jpg
2020 09 23
,,Temidės“ nugalėtojai - Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos komanda

  Rugsėjo 17-22 dienomis Šiaulių apskrities vyriausiajame policijos komisariate vyko tradicinis renginys – mokinių teisinių žinių konkurso ,,Temidė“ antrasis etapas.

Tūkstantiniu kyšiu kelmiškė pareigūno nesugundė, o baudžiamąją bylą užsidirbo
2020 09 22
Tūkstantiniu kyšiu kelmiškė pareigūno nesugundė, o baudžiamąją bylą užsidirbo

1000-čiu eurų papirkti Kelmės rajono policijos komisariato vyriausiąjį tyrėją bandžiusiai „taško“ savininkei teks ne tik susimokėti baudą už neteisėtą disponavimą kontrabandinėmis cigaretėmis, bet ir stoti prieš teismą dėl policijos pareigūno papirkimo.

Asociatyvi nuotrauka
2020 09 17
Latviai susivokė tik uždaryti į areštinę

Keletai savaičių į Šiaulius komandiruoti latviai negalėjo patikėti, kad Lietuvoje su policijos pareigūnais negalima susitarti ir, pamėginę jiems pasiūlyti kyšį, apmąstyti savo elgesio buvo uždaryti į areštinę.

girti.jpg
2020 09 15
Per tris dienas – 28 neblaivūs vairuotojai

Visą savaitgalį policijos pareigūnai tikrino vairuotojų blaivumą Šiaulių ir Telšių apskričių gatvėse. Trys savaitgalio dienos dviejose apskrityse atskleidė net 28 neblaivius vairuotojus

Telšiai - Šiauliai.jpg
2020 09 03
Šiaulių ir Telšių apskričių policijos komisariatai pusmečiui sujungiami į vieną apygardą

Nuo rugsėjo 7-osios Šiaulių ir Telšių apskričių policijos komisariatai pradeda dalyvauti eksperimente – pusmečiui sujungiami į vieną apygardą. Sujungimo tikslas – įvertinti galimas būsimas reformos rizikas.

1696_8518f284d37b803ae2453bb88515dc9a.jpg
2020 09 02
Įtarimai dėl dviejų moterų nužudymo – sulaikytam Raseinių r. gyventojui

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl įvykio Raseinių rajone esančiame Norgėlų kaime, kai gyvenamajame name rugpjūčio 30 d. apie 21 val. kilo gaisras ir buvo rasti du stipriai apdegę moterų kūnai, aiškėja galimos nelaimės aplinkybės.

Pas joniškiečius – nelegalūs ginklai ir šaudmenys
2020 09 01
Pas joniškiečius – nelegalūs ginklai ir šaudmenys

Joniškio rajono policijos komisariate per savaitę pradėti net trys ikiteisminiai tyrimai, susiję su neteisėtu disponavimu šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis.

kaimo nuotrauka.jpg
2020 08 28
Policija aktyvins savo veiklą kaimiškose vietovėse

Policijos generalinis komisaras patvirtino policijos veiksmų, stiprinant kaimiškų vietovių gyventojų saugumą, planą. Šiandien nuotolinio pasitarimo metu aptarta kaimo vietovių saugumo problematika ir galimi veiklos pokyčiai.  

Rugsėjį – daugiau dėmesio mažųjų saugumui gatvėse
2020 08 28
Rugsėjį – daugiau dėmesio mažųjų saugumui gatvėse

Jau po kelių dienų rugsėjo 1-oji vėl kvies moksleivius ir studentus sugrįžti mokytis. Nors šiais metais dėl koronaviruso plitimo grėsmės šventė gali būti kiek kitokia, prasidėjus mokslo metams miestuose vis tiek padaugės vaikų ir jaunuolių bei po atostogų į darbus grįžtančių suaugusiųjų, todėl eismas miestų gatvėse ir rajonų keliuose taps intensyvesnis.

kontra.jpg
2020 08 21
Joniškietės namuose – kontrabandinės cigaretės

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai aktyviai vykdo priemones, skirtas kovai su šešėline ekonomika. Priemonės vykdomos atsižvelgiant į turimą ir iš pilietiškų žmonių gautą informaciją.

Purienos nauja1.jpg
2020 08 19
Viešojo ir privataus sektorių sinergija bus pasitelkta statant Policijos komisariatą Šiauliuose

Lietuvos Respublikos Vyriausybė rugpjūčio 19 d. pritarė projekto „Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pastato Šiauliuose, Purienų g. 48, projektavimas, statyba ir paslaugų teikimas“ įgyvendinimui viešojo ir privataus subjektų partnerystės būdu.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 16 Pirmyn