BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


header image

Įgyvendinamas projektas

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (toliau – Šiaulių aps. VPK) pagal Centrinės valdžios viešųjų pastatų modernizavimo priemonę iš Energijos efektyvumo (ENEF) fondo įgyvendina viešųjų pastatų modernizavimo projektą trijuose Šiaulių aps. VPK administraciniuose pastatuose:

  • Pakruojo rajono policijos komisariato (toliau – r. PK) pastate, adresu Vytauto Didžiojo g. 15, Pakruojis;
  • Joniškio r. PK pastate, adresu Medžiotojų g. 1, Joniškis;
  • Šiaulių m. ir r. PK pastate, adresu Purienų g. 48, Šiauliai.

Projekto tikslas – didinti energijos vartojimo viešiesiems pastatams šildyti ir apšviesti efektyvumą, užtikrinti, kad veiksmingai būtų naudojamos LR valstybės lėšos, skiriamos viešųjų pastatų energijos vartojimo efektyvumui didinti ir viešiesiems pastatams eksploatuoti, mažinti į atmosferą išmetamų šiltnamio efektą sukeliančių dujų (CO2), užtikrinti viešųjų pastatų infrastruktūros atitiktį higienos normų reikalavimams.

Projekto rezultatai: atnaujinus – modernizavus tris Šiaulių aps. VPK administracinius pastatus (Pakruojo r. PK pastatą, Joniškio r. PK pastatą ir Šiaulių m. ir r. PK pastatą), pasiekta pastatų C energinio naudingumo klasė ir planuojama ne mažiau kaip 30 proc. sumažinti šilumos energijos suvartojimą šiuose pastatuose.

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-05-30