Raseinių rajono gyventojas kontrabandines cigaretes slėpė nevažiuojančiame automobilyje

Data

2018 08 08

Įvertinimas
0
CIGARAI.jpg

Praėjusią savaitę Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnus pasiekė žinia, kad vietos gyventojas kontrabandines cigaretes slepia ne name, garaže ar spintoje, kaip įprasta, o nevažiuojančiame automobilyje.

Atvykę pareigūnai, Dubysos gatvėje, esančio namo kieme iš tiesų rado nevažiuojantį, be valstybinių numerių automobilį Seat Alhambra.

Pasirodo automobilis buvo reikalingas kitoms reikmėms, nes po jo variklio dangčiu buvo rasta 120 pakelių kontrabandinių cigarečių, kurių bendra muitinė vertė 348 eurai.

Policijos pareigūnai išsiaiškino, kad cigaretes automobilyje slepia ne namo šeimininkas, o 42-jų metų Raseinių rajono gyventojas. Policijai pažįstamas, daug kartą už Kelių eismo taisyklių pažeidimus baustas vyras aiškino, kad nelegalias cigaretes pirkęs iš nepažįstamų žmonių, pats yra rūkantis, todėl pigesniais rūkalais apsirūpinantis iš anksto.

Šis „rūpestis“ jam kainavo gana brangiai. Už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą ir laikymą Raseinių rajono gyventojui skirta 300 eurų bauda, taip pat konfiskuotos cigaretės.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus, turinčius informacijos apie asmenis, užsiimančius nelegalia akcizais apmokestinamų prekių apyvarta ar kita nelegalia veikla, pranešti policijai anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 41) 397 397 arba bendruoju pagalbos numeriu 112.