Raseinių rajone pareigūnai patikrinę jaunuolius rado narkotikų

Data

2018 06 12

Įvertinimas
0
1.jpg

Birželio 11 – osios naktį Raseinių rajono policijos Veiklos skyriaus pareigūnai reido metu užsuko į automobilių aikštelę prie Prabaudos tvenkinio patikrinti ten besirenkančio jaunimo.

Aikštelėje jų dėmesį iš karto patraukė penki vaikinai, bendraujantys prie automobilio VW Passat. Pareigūnams artėjant, vienas iš jų kažką įtartino numetė į pievą.

Nutarta jaunuolius ir jų automobilį patikrinti išsamiai. Nuojauta pareigūnų neapgavo - automobilio priekinėse durelėse jie rado foliją su baltos spalvos milteliais (galimai narkotine medžiaga). Po kruopščios teritorijos apžiūros žolėje dar rasti keli folijos paketėliai su baltos spalvos milteliais, taip pat dėžutė su 10 eurų.

Automobilių aikštelėje patikrinti asmenys su rastais įkalčiais pristatyti į Raseinių rajono policijos komisariatą, automobilis VW Passat uždarytas į saugojimo aikštelę. Ligoninėje jaunuoliams atlikti tyrimai dėl narkotinių medžiagų vartojimo.

Dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis Raseinių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Nusikalstamos veikos padarymu įtariamo 20-ečio namuose atlikta krata – jos metu rasta galimai marihuanos ir kokaino, taip pat marihuanos smulkintuvas.