Radviliškio policija padėkojo pilietiškiausiems ir aktyviausiems

Data

2018 02 14

Įvertinimas
0
20180207_135913.jpg

Į Radviliškio rajono policijos komisariatą buvo pakviestas būrelis iniciatyvių, pilietiškų ir geranoriškų rajono gyventojų, kurie savo darbais džiugina visus, kurie atsiduria ten, kur labiausiai jų reikia.

Padėkos vakaro metu rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius už iniciatyvas, skatinančias rajono gyventojų pilietiškumą, dėkojo Karinių oro pajėgų Oro gynybos bataliono vyresniajam seržantui Nerijui Kazlauskui. Nerijus Kazlauskas ne tik dalyvauja ugdant jaunuosius rajono šaulius, miesto gyventojus ragina aktyviai sportuoti, tačiau buvo ir tas žmogus, kurio iniciatyva, praėjusių metų rugsėjo 22 d. Radviliškio rajono gyventojai buvo pakviesti kartu su visų rajone esančių statutinių įstaigų atstovais švęsti Baltų vienybės dieną.

Radviliškio rajono policijos komisariato vadovai už aktyvų bendradarbiavimą organizuojant savanorių šaulių darbą, už veiklą, skatinančią kurti saugią aplinką, už rūpinimąsi kitais žmonėmis, dėkojo Lietuvos Šaulių sąjungos generolo Povilo Plechavičiaus 6 – tosios rinktinės, šaulių kuopos vadui Pranui Sluckui.

Policijos pareigūnai dėkojo policijos rėmėjai Vilmantei Stašauskaitei, kuri pripažinta aktyviausia 2017 metų policijos rėmėja. Ji, patruliuodama ir vykdydama kitas užduotis, išdirbo daugiau nei 100 valandų.

Už geras iniciatyvas, bendruomenės gyventojų užimtumo organizavimą, saugios ir sveikos bendruomenės aplinkos kūrimą ir pilietiškumo skatinimą, 2017 metais aktyviausia bendruomene buvo pripažinta Pakiršinio kaimo bendruomenė, vadovaujama pirmininkės Angelės Gilienės. Už atliktus darbus, gražinančius rajono gyventojų kasdienį gyvenimą, buvo padėkota šios bendruomenės nariams ir geranoriškumu spinduliuojančiai pirmininkei.

Rajono policijos komisariato vadovai dėkojo ir tiems, kurie praėjusiais metais neliko abejingi kitiems. Padėka ir atminimo dovana įteikta Artūrui Chmieliauskiui, kuris ankstų sausio 14 dienos rytą, Jaunystės gatvėje, sulaikė ir policijai perdavė du chuliganus. A. Cmieliauskio pavyzdys dar kartą įrodo, kad saugią aplinką mes galime kurti bendrai ir kiekvienas atskirai.

Padėkos nusipelnė ir Radviliškio rajono gyventojas Laimis Petraitis. Praėjusių metų spalio mėnesį Laimis, vairuodamas traktorių su grūdų priekaba, pastebėjo kelyje įstrigusį policijos pareigūnų vairuojamą automobilį. Supratęs, kad išsivaduoti iš susidariusios situacijos vieniems pareigūnams nepavyks, pasisiūlė padėti automobilį ištraukti į saugią vietą.

„Džiugiu, jog gyventojai pilietiški, ir linkę padėti. Kiekvienas iš mūsų yra atsakingas už saugią aplinką“, - susitikimo metu sakė Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Linas Valius. Jis pasidžiaugė geru bendradarbiavimu tarp institucijų, pilietiškais ir aktyviais gyventojais.