Policija nelegalias cigaretes traukia ir iš daržinės

Data

2018 08 10

Įvertinimas
0
123.jpg

Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai ir toliau aktyviai kovoja su tais, kurie namuose ar arti jų sandėliuoja kontrabandines cigaretes.

Rugpjūčio 7-ąją policijoje buvo gauta informacija, kad Gėluvos kaime gyvenanti moteris laiko nelegalias cigaretes.

66-ių metų moteris pareigūnus savo namuose pasitiko būdama labai geros nuotaikos. O nuotaiką, matyt, kėlė naminė degtinė, kurios nugertą butelį pareigūnai aptiko ant virtuvės stalo.

Paklausta ar laiko kontrabandines cigaretes, moteris nuvedė pareigūnus į daržinę ir geranoriškai atidavė 111 pakelių cigarečių „NZ Gold“.

Raseinių rajono policijos komisariate pradėta administracinė teisena. Pensininkei už akcizais apmokestinamų prekių įsigijimą ir laikymą, pažeidžiant nustatytą tvarką, gresia nuo 300 iki 1400 eurų bauda ir cigarečių konfiskavimas, o rasta naminės degtinės jai gali „kainuoti“ nuo 140 iki 600 eurų.

Policijos pareigūnai ragina gyventojus, turinčius informacijos apie asmenis, užsiimančius nelegalia akcizais apmokestinamų prekių apyvarta ar kita nelegalia veikla, pranešti policijai anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 41) 397 397 arba bendruoju pagalbos numeriu 112.