Pasiūlymas „užmerkti akis“ policininkų nesužavėjo

Data

2018 11 08

Įvertinimas
0
www.siauliu.policija.lt.jpg

Vis dar pasitaiko atvejų, kuomet girti vairuotojai norėdami išvengti atsakomybės, bando išsipirkti duodami pareigūnams kyšius.

Pasiūlymo susitarti sulaukė ir Raseinių rajono policijos Veiklos skyriaus tyrėjai. Jie, pirmadienio vakarą gavo pranešimą, jog Raseinių rajono, Girkalnio seniūnijos, Skirelių kaimo ribose, kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda, automobilį SAAB 900 vairuoja galimai neblaivus asmuo. Apie apie 21 val. 20 min. pareigūnams sustabdžius minėtą automobilį, jo 51-erių vairuotojui nustatytas 1,67 prom. girtumas.

Siekdamas išvengti atsakomybės, vyras policininkų prašė „užmerkti akis“ į padarytą pažeidimą bei siūlė dosniai atsilyginti. Pareigūnai jį kelis kartus įspėjo, kad už bandymą papirkti numatyta baudžiamoji atsakomybė. Tačiau vairuotojas atkakliai įkalbinėjo teisėsaugos atstovus įvardinti juos tenkinančią pinigų sumą, kuri nebūtų didesnė už 900 eurų... Principingi policininkai siūlymu nesusižavėjo ir „dosnųjį“ vairuotoją sulaikė ir išvežė į areštinę.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl papirkimo ir vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją apie asmenų vykdomą neteisėtą veiklą. Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad keliuose būtų saugiau.