Pakruojo "Atžalyno" gimnazijoje pristatyta policininko profesija

Data

2018 10 30

Įvertinimas
0
1....JPG

Profesijos pasirinkimas – vienas svarbiausių žingsnių jauno žmogaus gyvenime, todėl ją renkantis kyla daugybė klausimų: kokią profesiją pasirinkti, kur studijuoti, ar po studijų rasiu darbą ir pan.

Praėjusią savaitę Pakruojo "Atžalyno" gimnazijoje vyko informacinis renginys moksleiviams ,,Karjeros diena". Į šią neeilinę moksleiviams dieną, kartu su kitų profesijų atstovais (kurių buvo beveik dvidešimt) buvo pakviesti ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos Pakruojo rajono policijos komisariato atstovai. Bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė kartu su Modestu Čėsna, Mykolo Romerio univeriteto Viešojo saugumo akademijos studentu, atliekančiu praktiką Pakruojo rajono policijos komisariate, penkių susitikimų metu su skirtingomis moksleivių grupėmis (susitikimuose dalyvavo per šimtas moksleivių) pristatė policijos pareigūno profesiją, šios profesijos ypatumus, privalumus, kasdienį policijos pareigūno darbą.

Moksleiviai susipažino su reikalavimais, kurie keliami norintiems tapti policijos pareigūnais, kokios mokymo įstaigos ruošia būsimuosius policininkus, paaiškinta kokias funkcijas atlieka pirminės ir vidurinės grandies policijos pareigūnai. Diskutuota su moksleiviais apie šios profesijos privalumus ir trūkumus, kasdienėje tarnyboje tykančius sunkumus, taip pat apie karjeros galimybes.

Moksleiviai drąsinti ryžtingai ir apgalvotai rinktis norimą profesiją. Tikimasi, kad ateityje, iš gausaus būrio moksleivių dalis papildys pareigūnų gretas.