Pagerbti geriausi Šiaulių apskrities policijos kriminalistai

Data

2018 10 29

Įvertinimas
0
1.JPG

Spalio 26 - ąją Šiaulių apskrities policijos kriminalistai minėjo profesinę šventę - Kriminalinės policijos dieną.

Šiemet šventė kriminalistams surengta Šiaulių kultūros centro „Laiptų galerijoje“.Čia geriausiems darbuotojams įteikti apdovanojimai ir konkurso „Metų seklys“ nominacijos.

Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas dėkojo darbuotojams už drąsą ir atsidavimą, siekiant užtikrinti visuomenės saugumą, linkėjo ir toliau saugoti ir branginti tai, kas buvo puoselėta ne vienos Šiaulių kriminalistų kartos.

Gražių žodžių darbuotojams negailėjo ir renginio svečiai – Šiaulių apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kastytis Šikšnys ir Šiaulių apylinkės prokuratūros vyriausiosios prokurorės pavaduotojas Tomas Grušas.

Po sveikinimų Šiaulių apskrities policijos viršininkas Ramūnas Sarapas įteikė apdovanojimus. Geriausiems pareigūnams skirti apdovanojimai „Už nuopelnus“, „Už nepriekaištingą tarnybą“, taip pat įteiktos padėkos ir vardinės dovanos.

Kriminalinės policijos dienos proga kasmet rengiamas jau tradiciniu tapęs konkursas „Metų seklys“.

Susumavus rezultatus, pirmoji konkurso vieta skirta Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams, išardžiusiems nusikalstamos „Žaliūkinių“ grupuotės veiklą, antroji - Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnams, tyrusiems slaugytojų „verslą“ Šiaulių slaugos ligoninėje. Trečios vietos nusipelnė Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos ir Radviliškio rajono policijos komisariato darbuotojai išaiškinę padegėjus, kurie pora mėnesių šiurpino Radviliškio miesto gyventojus. Taip pat trečioji vieta skirta Sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams ieškojusiems ir radusiems vyrą, besislapstantį ir vengiantį laisvės atėmimo bausmės.

Nominantams įteikti specialūs, konkursui skirti gaminiai ir kitos dovanos.

Renginyje pareigūnus dainomis ir muzika sveikino Šiaulių pučiamųjų orkestras.