Ir mažesniems ir vyresniems – policijos pareigūnų dėmesys

Data

2018 10 25

Įvertinimas
0
Pakruojo amsis.JPG

Praėjusią savaitę Pakruojo rajono policijos bendruomenės pareigūnai surengė pažintinius susitikimus su Pakruojo rajono vaikais ir jaunimu - apsilankė Pašvitinio vaikų darželyje ir Atviro jaunimo centre prie Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos.

Pakruojo atviro jaunimo centre vyko vakaras "Savi saviems -Ligreto". Diskutuota su jaunimu apie dažniausiai pasitaikančias neigiamas elgesio apraiškas - viešosios tvarkos pažeidimus, patyčias, psichoaktyvių medžiagų turėjimą ir vartojimą, taip pat saugumą elektroninėje erdvėje, aptartos kelios vaizdinės situacijos iš policijos pareigūnų darbo kasdienybės.

Pašvitinio vaikų darželyje vaikus nustebino grupėje pasirodęs policijos bičiulis Amsis, kuris pasitiktas didžiausiais plojimais. Paskaitėlės metu vaikams primintos saugaus elgesio darželyje ir namuose taisyklės, visi prisiminė pagrindines saugaus eismo taisykles, būtinybę gatvėje segėti atšvaitus.

Tiek darželinukams, tiek jaunimui už aktyvų dalyvavimą pokalbyje, diskusijoje, įteiktos simbolinės dovanėlės su Lietuvos policijos logotipu - dėlionės "Amsis", spalvinimo knygelės, juostiniai atšvaitai ir tušinukai.