Gyventojo padėka pareigūnams už profesionalų darbą

Data

2018 10 23

Įvertinimas
0
Reidai !.jpg

Šypsena ir ištartas „ačiū“ mums yra geriausia padėka ir darbo įvertinimas.

Šiaulių apskrities policiją pasiekė šiauliečio Evaldo laiškas, kuriame dėkojama už pareigūnų pagalbą kelyje ir profesionaliai atliktą darbą.

Spalio 18 dieną apie 15 val. Šiauliuose, Pramonės ir Išradėjų gatvių sankryžoje, degant raudonam šviesoforo signalui, pastebėjau, kad priešais stovintis automobilis pradėjo riedėti atbuline eiga. Minėta transporto priemonė kliudė mano automobilį. Išlipęs apžiūrėti galimai apgadintų transporto priemonių bei išsiaiškinti ar nėra nukentėjusių, pastebėjau įtartiną vairuotojo elgesį. Tuo pat metu pro šalį vykęs kriminalinės policijos ekipažas operatyviai sureagavo į esamą situaciją, o paprašius patikrinti mano automobilį kliudžiusio vairuotojo blaivumą, buvo imtasi reikiamų veiksmų. Stebėdamas įvykio sprendimą ir pareigūnų (kurių pavardžių neįsidėmėjau) veiksmus, noriu pažymėti, kad darbuotojai elgėsi labai profesionaliai ir valdė esamą situaciją iki kol atvyko iškviestas kelių eismo policijos ekipažas.

Toliau situaciją aiškinosi pareigūnai Mantas Krasauskas ir Virginijus Lidys. Jų veiksmai labai mane nustebino, nes visų pirmą buvo atsakingai pažiūrėta ir įsitikinta šio eismo įvykio dalyvių saugumu, išsiaiškintos incidento priežastys, detalės ir veiksniai. Šių pareigūnų dalykiškas ir profesionalus bendravimas suvaldė esamą situaciją, buvo užfiksuotos ir išanalizuotos aplinkybės bei teisingai užpildyta eismo įvykio deklaracija.

Šiuo raštu noriu atkreipti dėmesį ir dar kartą išreikšti padėką už atsakingą ir profesionalų šių pareigūnų darbą, už suteiktą pagalbą ir operatyvumą, o vadovybei už kryptingą darbuotojų ugdymą. Toks p. M. Krasausko ir p. V. Lidžio darbas kelia pasitikėjimą bei užtikrina kokybę teisėsaugos aplinkoje.

Manau, tokiu darbu policijos sistemoje bus pasiekta aukščiausių rezultatų, kuriais galėsime lygiuotis į užsienio valstybes.

Kantrybės ir sėkmės profesinėje veikloje.