Visos naujienos

Kaip policija sužino, kada pradeda dygti grybai?
2019 07 18
Kaip policija sužino, kada pradeda dygti grybai?

Labai paprastai – iš pranešimų apie pasiklydusius grybautojus. Šiandien jau galime konstatuoti, kad grybų sezonas prasidėjo, mat liepos 17-osios vakare Šiaulių apskrities policija sulaukė pirmojo šią vasarą pranešimo apie pasiklydusius grybautojus. Visą naktį trukusi dviejų garbaus amžiaus senjorų paieška baigėsi sėkmingai.

Plyta - už 100,  dvi bulvės - už 170 eurų
2019 07 17
Plyta - už 100, dvi bulvės - už 170 eurų

Žmonės, internetu pirkdami įvairius daiktus ne interneto parduotuvėse, o iš jiems nepažįstamų asmenų, labai rizikuoja. Pavojai tyko tiek pardavėjų, tiek pirkėjų.Jei prieš kelias dešimtis metų naktį praeiviai už 3 rublius pirkdavo chuliganų jiems pasiūlytą plytą, nes priešingu atveju ta plyta galėjo gauti į galvą, tai šiais laikais plytą žmonės nusiperka delikačiau ir už daug didesnę...

Vytauto Petriko asociatyvi nuotrauka
2019 07 16
Naktiniams žygiams įkvėpęs alkoholis ir narkotikai atvedė tiesiai į teisiamųjų suolą

Iš karto po vidurnakčio, prasidėjus liepos 12-osios parai, Šiaulių apskrities policijos Pakruojo komisariato pareigūnai sulaukė net dviejų telefono pranešimų dėl Pakruojyje nusiaubtų gyvenamųjų patalpų. Cunamiu į butus įsiveržę asmenys išvartė bei išdaužė patalpose buvusius daiktus, apsmūgiavo ir sumušė šeimininkus.

Patikėjusi automobilio remontą nepažįstamam jaunuoliui, šiaulietė vos jo neprarado
2019 07 12
Patikėjusi automobilio remontą nepažįstamam jaunuoliui, šiaulietė vos jo neprarado

51-nerių metų šiaulietė, sutarusi dėl savo automobilio„Honda Acord“ remonto ir per pora savaičių patyrusi jo praradimo ir atradimo jausmų sumaištį, įgijo karčią patirtį, kurios paviešinimas būtų nemokama pamoka visiems.

Dviratininkai  priklauso  labiausiai pažeidžiamų  eismo dalyvių kategorijai
2019 07 11
Dviratininkai priklauso labiausiai pažeidžiamų eismo dalyvių kategorijai

Pakruojo rajone vyko prevencinė akcija „Saugus dviratininkas”. Akcijos idėja kilo dėl vasarą suintensyvėjusio dviratininkų dalyvavimo eisme ir dėl to, kad ši eismo dalyvių kategorija yra tarp labiausiai pažeidžiamų.

Policijos bičiulis Amsis lankėsi vaikų stovykloje
2019 07 04
Policijos bičiulis Amsis lankėsi vaikų stovykloje

Joniškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai ir policijos bičiulis Amsis daug dėmesio skiria šiuo metu laiką stovyklose leidžiantiems vaikams.

Net po kelis kartus - ant to paties grėblio
2019 07 03
Net po kelis kartus - ant to paties grėblio

Vėlų birželio 26-osios vakarą Šiaulių rajone, Ginkūnuose, sustabdyto automobilio vairuotojas susitikimo su policijos pareigūnais nepageidavo, tačiau nuo jų nespruko. Susitikimą su jais 50-metis vyras priėmė kaip lemtį.

Pareigūnai meta iššūkį
2019 07 03
Pareigūnai meta iššūkį

Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai kreipiasi į visos šalies gyventojus ir meta iššūkį „Ne žalingai, o naudingai leisk laisvalaikį“.

Nusikalstamų veikų tope - transporto priemonių vairavimas išgėrus (video)
2019 07 02
Nusikalstamų veikų tope - transporto priemonių vairavimas išgėrus (video)

Praėjusią savaitę Šiaulių apskrities policijos aptarnaujamoje teritorijoje registruotų nusikalstamų veikų tope iš trečiosios į į antrąją vietą iškopė - transporto priemonių vairavimas, kai vairuoja neblaivus asmuo. Dėl to per 7 dienas buvo pradėta net 14 ikiteisminių tyrimų. Tarp jų pateko ir 34 metų Šiaulių rajono gyventojas, kuris girtas prie...

Migracijos skyrius iš policijos struktūros perėjo  Migracijos departamento  žinion
2019 07 01
Migracijos skyrius iš policijos struktūros perėjo Migracijos departamento žinion

Nuo liepos 1 d. Šiaulių apskrities policijos struktūroje neliko vieno padalinio – Migracijos skyriaus. Ši tarnyba, kaip ir visos Lietuvos Migracijos padaliniai, perėjo į Migracijos departamento prie LR VRM priklausomybę, tapo pavaldi jam ir dabar vadinasi Migracijos departamento prie LR VRM Šiaulių skyriumi.

Į teisiamųjų suolą sės Joniškyje plėšimą bandę įvykdyti šiauliečiai
2019 06 28
Į teisiamųjų suolą sės Joniškyje plėšimą bandę įvykdyti šiauliečiai

Bandymas prieš pusantrų metų Joniškio mieste įvykdyti plėšimą jau greitai bus nagrinėjamas teisme. Šiaulių apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra baigė šio nusikaltimo tyrimą ir bylą perdavė nagrinėti teismui.

IMG_9919.JPG
2019 06 27
Prevenciniai renginiai Pakruojo rajono moksleiviams apie prekybą žmonėmis

Birželio mėnesį Pakruojo policija surengė prevencinius renginius, skirtus atkreipti vaikų dėmesį į prekybos žmonėmis pavojų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 23 Pirmyn