Visos naujienos

tit..jpg
2019 06 21
Pakruojo rajone paminėta vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos diena

Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai, pasitelkę pagalbon policijos rėmėjus ir socialinius partnerius paminėjo vagysčių iš gyvenamųjų patalpų prevencijos dieną.

tit..jpg
2019 06 20
Joniškio jaunieji policijos rėmėjai ir moksleiviai sąskrydyje - „Kartu mes saugūs"

 Žagarės regioninio parko poilsiavietėje surengtas  Jaunųjų policijos rėmėjų ir moksleivių sąskrydis "Kartu mes saugūs".

1.jpg
2019 06 18
Komisariato sienas papuoš moksleivių piešiniai

Birželio 18-ąją Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariatas sulaukė išskirtinės dovanos iš Šiaulių miesto Gegužių progimnazijos – 13 nuostabių piešinių, kuriuos piešė progimnazijos 5 klasės mokiniai.

Sensacijos paskelbimas – ne visada  yra tavo bonusas, jis gali ir sujaukti  gyvenimą
2019 06 14
Sensacijos paskelbimas – ne visada yra tavo bonusas, jis gali ir sujaukti gyvenimą

Sensacingų vaizdelių platinimas internete gali sulaukti ne tik didelio populiarumo, bet ir turėti ir neigiamas pasekmes. Ne visada žmonės pagalvoja, kad įspūdį darančios žinutės apie kito asmens gyvenimą išplatinimas gali juos įsukti į baudžiamąjį procesą.

1.JPG
2019 06 14
Apdovanota Raseinių policijos pareigūnė

Probacijos tarnybos atstovai už aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą Lietuvos bausmių vykdymo sistemai apdovanojo Raseinių rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiąją tyrėją Ingridą Celiešienę

tit..jpg
2019 06 13
Pakruojo policininkai skiria didelį dėmesį jaunajai kartai

Praėjusią ir šią savaitę Pakruojo rajono policijos komisariate šurmuliavo Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 7 klasių moksleiviai panorę iš arčiau susipažinti su policininko profesija, kasdienio policijos pareigūno darbo specifika.

Vaikydamasis „baltuosius arklius“, sužalojo du žmones ir nuniokojo turtą
2019 06 13
Vaikydamasis „baltuosius arklius“, sužalojo du žmones ir nuniokojo turtą

Kai krovinius tarptautiniais maršrutais gabenančios įmonės darbuotojai vaikosi „baltuosius arklius“, natūraliai kyla klausimas – tai kokios būklės vairuotojai išvažiuoja į tolimuosius reisus ir kas tada laukia kelyje sutiktų eismo dalyvių?

Scanpix nuotrauka
2019 06 11
Policijos suvestinėse girtavimo mažėjimo požymių nestebima

Jeigu alkoholio būtų vartojama mažiau, mažiau kiltų ir incidentų, kurių sprendimui prireikia policijos pareigūnų. Dabar jų daugėja, o pasekmės tragiškėja.

1.jpg
2019 06 11
Išrinta aktyviausia Šiaulių saugios kaimynystės grupė

Praėjusį penktadienį, Šiaulių rajone, Naisiuose vyko saugios kaimynystės grupių  konkurso "Mes norime gyventi saugiai" baigiamoji konferencija.

IMG_4659.JPG
2019 06 10
Raseinių policijos komisariato pareigūnai ir mokyklų atstovai aptarė aktualius klausimus

Praėjusią savaitę Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Artūras Košikas pakvietė į susitikimą Raseinių rajono ugdymo įstaigų atstovus.

„Fotolia“ asociatyvi nuotrauka
2019 06 07
Gelbėdama draugą, įkliuvo pati

Birželio 6 d. Raseinių rajono policijos komisariato tyrėjai 21 metų raseiniškei pareiškė įtarimą dėl melagingų parodymų baudžiamojoje byloje. Gelbėdama draugą, neblaivios būklės sėdusį prie automobilio vairo, ji pareigūnus įtikinėjo, kad automobilį vairavo ji.

tit..jpg
2019 06 06
Pareigūnai kvietė neprarasti budrumo ir elgtis atsakingai kertant geležinkelio pervažas

Birželio 6 d. daugelyje šalių buvo minima Tarptautinė saugaus elgesio pervažose diena. Šią dieną propaguojamas saugus elgesys geležinkelio pervažose, organizuojamos įvairios saugos akcijos, įgyvendinamos šviečiamojo-mokomojo pobūdžio priemonės.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 23 Pirmyn