Visos naujienos

Ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo  policijos pareigūnui neišeina
2019 03 20
Ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo policijos pareigūnui neišeina

Prieš pusantrų metų Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate tyrėja pradėjusi dirbti Mykolo Romerio universiteto absolventė Eglė Norvaišienė paros laiko į tarnybos metą ir laisvalaikį neskirsto, nes mano, kad ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo policijos pareigūnui neišeina.

IMG_20190316_014450.jpg
2019 03 19
Raseinių rajone išsinuomotame automobilyje rasta įtartinų medžiagų

Vėlų praėjusio penktadienio vakarą, apie 23.30 val. Raseinių rajono, Daugodų kaime Raseinių rajono policijos Veiklos skyriaus pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį BMV 320i. Juo važiavę penki vaikinai tyrėjams sukėlė įtarimų, todėl automobilis buvo apžiūrėtas nuodugniau.

alus.jpg
2019 03 18
Nepaisantiems alkoholio kontrolės įstatymo gresia sankcijos

Kovo 10-ąją Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus pareigūnai, turėdami informacijos apie galimus Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo pažeidimus, organizavo tikslinį reidą.

aukcionas.jpg
2019 03 15
Šiaulių apskrities policija skelbia turto pardavimo viešąjį aukcioną

Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas skelbia nereikalingo arba netinkamo (negalimo) naudoti turto pardavimo viešąjį aukcioną, kuris įvys kovo 29 d. 10 val. adresu Aušros al. 19, Šiauliuose (pirmo aukšto aktų salėje).

1 tit..jpg
2019 03 15
Kad dviratininkams ir pėstiesiems kelyje būtų saugiau

Kovo 14-ąją Joniškio miesto prieigose Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai kartu su Lietuvos transporto saugos administracijos inspektoriais vykdė prevencinę akciją, skirtą pėstiesiems ir dviratininkams.

Pinigų pasidaryti nepavyko, o kelią į belangę nusitiesė
2019 03 14
Pinigų pasidaryti nepavyko, o kelią į belangę nusitiesė

Trys gastrolieriai iš Radviliškio rajono Šiaulių apskrities policijos pareigūnams įkliuvo Šiauliuose, kai sumanė greit ir lengvai „pasidaryti pinigų“. Sumanymas nebuvo sėkmingas – pinigų jie neprasimanė, o štai areštinėje atsidūrė.

Joniškiečiai.jpg
2019 03 14
Tėvai raginti daugiau dėmesio skirti vaikams

Joniškio rajono policijos komisariato pareigūnai nuolat ir nuosekliai vykdo teisinį švietimą Joniškio rajono ugdymo įstaigose, dalyvauja susitikimuose su pedagogais, mokiniais ir jų tėvais.

tit. 1.JPG
2019 03 12
Raseiniuose Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena pažymėta linksmai ir sportiškai

Kovo 11-ąją Raseinių rajono Kalnujų bendruomenės namų kiemelyje rinkosi sportiškai ir entuziastingai nusiteikę vaikai ir suaugę, jauni ir vyresni, visi, norintys paminėti dvidešimt devintąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines.

tit..JPG
2019 03 12
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną - apdovanojimai Šiaulių apskrities policijos darbuotojams

Praėjusį penktadienį Šiaulių apskrities policijos darbuotojai Šiaulių dramos teatre minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Sveikindamas policijos darbuotojus su švente Šiaulių apskrities policijos vadovas Ramūnas Sarapas linkėjo susitelkimo ir ryžto, džiaugtis mūsų valstybės laisve ir branginti ją.

psl.jpg
2019 03 11
Tėvynę mylinčių šeimų pavyzdžiai - įkvepia

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga dalijamės gražiais pavyzdžiais apie valstybei tarnaujančių pareigūnų šeimose puoselėjamą tautiškumą ir meilę savo šaliai.

tit. DSC_0303.JPG
2019 03 10
Su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Sveikinu visus su Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tegu kovo 11-osios prasmės ir pasitikėjimo šviesa nušviečia kiekvieną mūsų

tit..JPG
2019 03 08
Kovo 8-ąją kelyje moterų laukė staigmena

Tarptautinę moters dieną Šiaulių apskrities patruliai, kelių policininkai, bendruomenės pareigūnai ne tik sveikino savo žmonas, drauges ar koleges, bet ir vairuotojas ar gatvėje sutiktas moteris. Šiaulių mieste, Joniškio, Raseinių, Pakruojo ir Radviliškio rajono keliuose sustabdytų moterų laukė siurprizas

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 23 Pirmyn