Visos naujienos

Raseinių policijos pareigūnams įkliuvo neteisėtą krovinį gabenantis vairuotojas
2018 07 19
Raseinių policijos pareigūnams įkliuvo neteisėtą krovinį gabenantis vairuotojas

Ankstyvą liepos 18-osios rytą į Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjų akiratį pateko Raseiniuose, Vilniaus gatve, įtartinai važiuojantis automobilis VW PASSAT.

Kas sustabdys baudomis nesutramdomą jaunuolį?  Liko vienintelis teisinis svertas - laisvės atėmimas (video)
2018 07 19
Kas sustabdys baudomis nesutramdomą jaunuolį? Liko vienintelis teisinis svertas - laisvės atėmimas (video)

Kaimas smerkia, policija netoleruoja, o žmogus girtas toliau vairuoja. Kalba eina apie 21-nerių metų Šiaulių rajono, Egėliškių kaimo gyventoją, kuris savo nesusivokimu stebina tiek policijos pareigūnus, tiek aplinkinius gyventojus.

Po įtemptos darbo nakties poilsį teko trumpam atidėti
2018 07 17
Po įtemptos darbo nakties poilsį teko trumpam atidėti

Po įtemptos darbo nakties namo grįžtantiems Šiaulių apskrities policijos Patrulių rinktinės pareigūnams poilsį teko trumpam atidėti, nes jų kelyje sutikto girto vairuotojo viražai misiją „Ginti. Saugoti. Padėti“ paskatino vykdyti ir ne darbo metu.Kaktomušos su priešpriešiais atvažiuojančiu automobiliu išvengę patruliai, sulaikė neblaivų vairuotoją.

Raseiniuose vyrų bicepsai kartais įgauna butelio formą
2018 07 16
Raseiniuose vyrų bicepsai kartais įgauna butelio formą

Alkoholio kontrolės įstatymo pažeidėjai yra nuolatiniame Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnų akiratyje, todėl nelegaliems alkoholio prekeiviams jų aptarnaujamoje teritorijoje ramiai gyventi nepavyksta.  

Shutterstock nuotrauka
2018 07 13
Baigtas ikiteisminis tyrimas dėl šiaulietės kartu su dukra iššokusios pro langą

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai kartu su prokurorais baigė ikiteisminį tyrimą dėl vasario 25 dieną Šiauliuose pasikėsintos nužudyti mažametės mergaitės ir kreipėsi į Šiaulių apygardos teismą dėl priverčiamųjų medicininio pobūdžio priemonių taikymo mergaitės motinai

Bausmės  neišvengė, o naujų problemų prisidarė
2018 07 13
Bausmės neišvengė, o naujų problemų prisidarė

Liepos 11-osios vakare Vilniaus oro uoste nusileidęs lėktuvas iš saulėtosios Ispanijos atgabeno ne tik atostogaujančius turistus, bet ir antrankiais surakintą Šiaulių apskrities policijos pareigūnų metus ieškotą Gintarą Stankūną. 43 metų vyras užsienio šalyje siekė pasislėpti nuo Lietuvos teisėsaugos ir išvengti bausmės už Lietuvoje padarytą nusikalstamą veiką..

J.Kalinsko nuotrauka
2018 07 12
Telefoniniams sukčiams moterys atidavė tūkstančius eurų. Jūs būkite gudresni

Šiaulių apskrities policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos tyrėjai kartu su Šiaulių apygardos prokuratūra teismui perdavė baudžiamąją bylą, kurioje sukčiavimu kaltinami 6 recidyvistai (nuo 23-ejų iki 38-erių metų), jau anksčiau teisti už įvairius nusikaltimus. .

Taksi automobiliai tapo barais ant ratų
2018 07 11
Taksi automobiliai tapo barais ant ratų

Raseiniuose kai kurie taksi automobiliai tampa ir barais ant ratų. Tuo įsitikino Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėjai, patikrinę juos pasiekusią informaciją, kad jų aptarnaujamoje teritorijoje taksi atlieka ne tik žmonių vežimo, bet ir alkoholio tiekimo paslaugas.

Automobilių ridos klastotojui dėl jo neteisėtų veikų  pradėta baudžiamoji byla
2018 07 10
Automobilių ridos klastotojui dėl jo neteisėtų veikų pradėta baudžiamoji byla

Šiaulių pareigūnai nutraukė visoje Lietuvoje tarp automobilių prekeivių paklausaus automobilių ridų klastotojo neteisėtą veiklą. Nuo 2015 metų tokia veikla buvo kriminalizuota ir Baudžiamasis kodeksas papildytas straipsniu, kuriuo už transporto priemonės ridos klastojimą numatyta atsakomybė - bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki...

„Tautišką giesmę“ pareigūnai giedojo anksčiau, negu visi
2018 07 05
„Tautišką giesmę“ pareigūnai giedojo anksčiau, negu visi

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai „Tautišką giesmę“ giedojo para anksčiau, nes taip jau yra, kad šventinės dienos pareigūnams yra pats darbymetis, užtikrinant viešąją tvarką renginiuose, tad šventes švęsti tenka kitomis dienomis

Pareigūnai Joniškio gyventojus apsaugojo nuo neaiškios kilmės gėralo
2018 07 04
Pareigūnai Joniškio gyventojus apsaugojo nuo neaiškios kilmės gėralo

Litrinius skaidraus skysčio butelius su egzotiniu pavadinimu „Kabančik“, iš kurių sklido alkoholio kvapas, Šiaulių apskrities policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai rado pas du Joniškio gyventojus ir juos perdavė ištirti specialistams, kurie ir įvertins šį alkoholio skiedinį bei nustatys tikslią jo sudėtį bei stiprumą.

DSC_0302.JPG
2018 07 03
Netikėtumas vaikams - pagyrimai iš policininkų rankų

Šiaulių apskrities policijos pareigūnai už pavyzdingą elgesį kelyje specialiais pagyrimais skatina vaikus. Pagal taisykles ėjusiems per gatvę ar automobilyje užsisegusiems saugos diržą – įteikia pagyrimą ir policijos atributikos.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 15 Pirmyn