Visos naujienos

Pareigūnas Gintautas Šiaulys
2020 08 03
Su girtais vairuotojais pareigūnams tenka grumtis ir ne tarnybos metu

Gebėjimas pastebėti problemas ir nelikti joms abejingiems, rodos, yra kai kurių pareigūnų kraujyje. Tarnyba jiems – gyvenimo būdas ir visai nesvarbu, kada baigiasi darbo valandos, tokie pareigūnai visada pasiruošę reaguoti.

1.jpg
2020 07 30
Žymiosios Šiaulių šinkorkos byla – vėl teisėjų rankose

Šiandien Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmus pasiekė žymiosios „naminukės“ pardavėjos iš Ežero g., byla. Šiaulių apylinkės prokuratūros prokuroras baigė ikiteisminį tyrimą ir surašęs kaltinamąjį aktą, perdavė teismui baudžiamąją bylą, kurioje 61-nerių metų moteris kaltinama neteisėtu namų gamybos stiprių alkoholinių gėrimų laikymu ir pardavimu. Anksčiau už tokią...

Vagystę inscenizavusiam latviui apgauti draudimo kompanijos nepavyko
2020 07 24
Vagystę inscenizavusiam latviui apgauti draudimo kompanijos nepavyko

Pasikėsinęs praėjusiais metais įvykdyti sukčiavimą ir melagingai pranešęs apie nebūtą nusikaltimą 23 metų Rygos gyventojas greitu laiku stos prieš Šiaulių apylinkės teismą. Įtariamasis nurodė, kad nusikalstamai veikai ryžosi dėl susikaupusių skolų. Sumanymui realizuoti jis pasirinko Šiaulius.

Laikas keisti įpročius
2020 07 23
Laikas keisti įpročius

Šiaulių apskrities policija atkreipia Šiaulių pietinio mikrorajono, o ypač Architektų gatvės, gyventojų dėmesį į jų nedrausmingą elgesį minėtoje gatvėje. Pareigūnai ragina keisti įpročius ir liautis per gatvę vaikščiojus kaip po savo kiemą.

Nuo atsakomybės lakstantis kelių eismo taisyklių pažeidėjas patyrė ne vieną traumą ir  prarado teisę įsigyti vairuotojo pažymėjimą (video)
2020 07 23
Nuo atsakomybės lakstantis kelių eismo taisyklių pažeidėjas patyrė ne vieną traumą ir prarado teisę įsigyti vairuotojo pažymėjimą (video)

Šiaulių apskrities policijos akiratyje nuolat atsiduria 29 metų šiaulietis, kuris nėra įgijęs teisės vairuoti, tačiau be skrupulo sėda prie transporto priemonių vairo ir raižo miesto gatvėmis. Kartais ir neblaivus.

D.Miniauskas su kolege tarnyboje
2020 07 22
Pareigūnas ir poilsiaudamas pažeidėjų netoleruoja

22 metų kuršėniškis Daumantas Miniauskas Šiaulių apskrities policijoje tarnauja jau beveik dvejus metus. Vyriausiąjį patrulį kasdieninė rutina užgrūdino ir jau išmokė pajusti bei nuspėti tam tikras situacijas. Kasdieninis aplinkos skenavimas ir jos įvertinimas žvilgsniu tapo įpročiu, kuris vaikino neapleidžia net ir laisvalaikiu.

Pavogtų daiktų paieška pareigūnus atvedė į dviračių ir benzopjūklų „sandėlį“
2020 07 15
Pavogtų daiktų paieška pareigūnus atvedė į dviračių ir benzopjūklų „sandėlį“

Birželio 5 d. Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Radviliškyje, Gražinos g., įvykdytos vagystės iš gyvenamojo namo. Po keleto dienų įtarimai vagyste iš minėto namo buvo pareikšti dviem radviliškiečiams. Tai - pareigūnams gerai žinomi asmenys, kurių biografijose – ne vienas teistumas.

Ieškomas automobilio savininkas
2020 07 14
Ieškomas automobilio savininkas

Šiaulių apskrities policijos pareigūnams tenka ieškoti įvairių daiktų savininkų. Pradedant automobilių rakteliais, valstybiniais numeriais ir baigiant piniginėmis su solidžiomis pinigų sumomis. Tačiau iki šiol dar neteko ieškoti automobilio savininko.

Raseinių rajono pareigūnų staigmena vairuotojams – obuoliai ir lipdukai
2020 07 13
Raseinių rajono pareigūnų staigmena vairuotojams – obuoliai ir lipdukai

Liepos 9-ąją Raseinių rajono policijos pareigūnai surengė akciją, kurios metu buvo išdalinta apie 10 kilogramų obuolių ir 45 įvairiaspalviai širdelės formos lipdukai. Šiomis simbolinėmis priemonėmis buvo siekiama atkreipti žmonių dėmesį į visuomenei svarbias aktualijas.

A.Gurevičiaus nuotrauka
2020 07 09
Girto pasivažinėjimo pasekmes bandžiusį nuslėpti kuršėniškį teko tramdyti elektrošoku

22 metų Kuršėnų gyventojas, kuris, įtariama, liepos 8-osios naktį vairavo automobilį neblaivus, sukėlė eismo įvykį ir iš jo pasišalino, o vėliau bandė tai nuslėpti, apgadintą automobilį slėpdamas svainio garaže, nuo atsakomybės bandė išsisukti, dar ir meluodamas bei priešindamasis policijos pareigūnams.

Siekiantis papirkti pareigūną vairuotojas turėtų suprasti, kad traukinio jis  nepapirks (video)
2020 07 08
Siekiantis papirkti pareigūną vairuotojas turėtų suprasti, kad traukinio jis nepapirks (video)

Pavojinga situacija klostosi geležinkelio pervažose. Daug vairuotojų čia ignoruoja važiavimo per geležinkelio pervažas taisykles. Tokių eismo taisyklių pažeidinėjimo vaizdelių  Šiaulių apskrities policijai yra atsiuntę patys vairuotojai, pasipiktinę taip pavojingai besielgiančiais savo kolegomis.

D.Sinkevičiaus nuotrauka
2020 07 07
Bijodamas žmonos, šiaulietis išsigalvojo apiplėšimą ir melavo policijai

Kai vieną birželio naktį policijos pagalbos prireikė gatvėje apiplėštam šiauliečiui, buvo sunku nuspėti, kaip pakryps įvykio tyrimas. O pakrypo taip, kad vyras iš nukentėjusiojo tapo įtariamuoju.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 16 Pirmyn