Policijos komanda Protų mūšyje, skirtame Konstitucijos dienai

Spalio 24-ąją Šiaulių apygardos teisme įvyko jau tradiciniu tapęs Šiaulių apygardos teismo ir Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų organizuotas intelektualų žaidimas „Protų kovos“, skirtas Konstitucijos dienai paminėti. Žaidime sėkmingai pasirodė Šiaulių apskrities policijos komanda. Policininkai džiaugėsi užimta antra vieta.

Šiemet renginyje dalyvavo  8 komandos. Nugalėtojais tapo  praėjusiųjų metų taip pat pirmosios vietos laimėtojai – Šiaulių apygardos teismo komanda.

Net dvi komandas delegavo prokurorai – Šiaulių apygardos ir apylinkės komandas, savo intelektualus taip pat pristatė Šiaulių apylinkės ir Telšių apylinkės teismai, Šiaulių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Šiaulių apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmai ir renginio šeimininkai – Šiaulių apygardos teismas.

Konkursui beveik įpusėjus intriga dėl pirmosios vietos ėmė blėsti, tačiau kova dėl  antrosios ir trečiosios vietų vyko iki pat paskutiniojo turo. Antrąją vietą iškovojo Šiaulių apskrities policijos komanda, o trečiąja vieta pasidalijo Šiaulių apylinkės teismo ir mokesčių inspekcijos komandos.  

Konkurso vedėjas Regionų apygardos administracinio teismo Šiaulių rūmų teisėjas Arvydas Martinavičius visų komandų atstovams padėkojo už labai geras žinias ir gerą nuotaiką.

Renginio dalyvius pasveikino Šiaulių apygardos teismo pirmininkas Vytautas Kursevičius, jis intelektualams įteikė padėkos raštus, prizus.

Įrašų
puslapyje
1 2 Pirmyn